۱۳۹۰ آذر ۱۳, یکشنبه

نیروهای امنیتی پدر را به جای پسر دستگیر کردند


سایت ندای سبز آزادی: داوود بهمن آبادی، شهروند ساکن تهران که روز چهارشنبه دوم آذرماه و در پی احضار به پلیس امنیت بازداشت شده بود، به زندان اوین منتقل شده است. آقای بهمن آبادی پس از آن بازداشت شد که نیروهای امنیتی در بازداشت پسر او که یک فعال حقوق بشر است، ناکام ماندند.
به گزارش جرس، روز چهارشنبه دوم آذر ماه داوود بهمن آبادی توسط مامورین امنیتی و درحالی که حکم بازداشت توسط آنها به وی ارائه نشده بود، بازداشت شد.
بهمن آبادی روز چهارشنبه به علت عدم موفقیت دستگاه امنیتی برای بازداشت فرزندش حسام الدین بهمن آبادی (سیاوش بهمن) از فعالین حقوق بشر و یکی از مسئولان مجموعه فعالان حقوق بشر بازداشت و به زندان اوین منتقل شد.
آقای بهمن آبادی پس از بازداشت هیچگونه تماسی با خانواده خود نداشته است.
ارگان خبری مجموعه فعالان حقوق بشر در ایران هم در خبری آورده است، داوود بهمن آبادی در حالی بازداشت و به زندان اوین منتقل شده که از اتهامات وی تاکنون هیچ اطلاعی در دست نیست.
ماموران امنیتی پس از بازداشت داوود بهمن آبادی با مراجعه به منزل وی اقدام به تفتیش کردند و برخی وسایل شخصی را با خود بردند.
خانواده این زندانی در مراجعه به زندان اوین نیز موفق به کسب خبر از وی نشده اند و مسئولان زندان اعلام کردند که به دلیل عدم وجود پرونده قضایی برای این زندانی، نام ایشان در لیست زندانیان نیست.

هیچ نظری موجود نیست:

ارسال یک نظر