۱۳۹۰ آذر ۱۹, شنبه

اراجیف آخوند علم‌الهدی :سقوط هواپیمای رادار گریز آمریکایی، کار امام زمان بود

article picture

آخوند علم‌الهدي:سرنگوني هواپيماي جاسوسي آمريکا، مديريت امام زمان است !!!
نمایش نماز جمعه، آخوند نفهم علم‌الهدی ، در نماز جمعه مشهد، گفت: ما امسال عاشوراي بسيار باعظمتي داشتيم و سرانگشت امدادهاي غيبي را در آن احساس مي‌کرديم
اراجیف این آخوند عقب افتاده را بخوانید و بخندید:
به گزارش سایت حکومتی ایسنا، وي با اشاره به حوادث عاشوراي سال 88، گفت: دو سال قبل در عاشوراي سال 88، جريانهاي استکباري يک عده اراذل و اوباش را تحريک کردند تا در دل قدرت اباعبدلله و کربلا، يعني اين مملکت، پرچم امام حسين را آتش بزنند و به عاشورا توهين کنند.
وی گفت: دو سال از اين قضيه بيشتر نگذشت و ما امروز شاهد عاشورايي بوديم که فرياد "لبيک يا حسين" در خيابانهاي نيويورک و کنار گوش استکبار و آمريکا بلند شد.
آخوند علم‌الهدي گفت: من شما را به يک تحليل، احساس، تدبّر و انديشيدن فکري دعوت مي‌کنم. نه حرفم خيالبافيهاي يک عده دکاندار ظهور است و نه انکار علم و فناوري است، علم و فناوري را هم قبول دارم. اما آنچه اين دو سه روز قبل اتفاق افتاد و اين هواپيماي فوق‌مدرن جاسوسي آمريکا را جان برکفان امام زمان با قدرت توانمند انديشه الکترونيک خودشان تصرف کردند، آيا کاري عادي و مسئله‌اي معمولي بود؟


وی گفت: آن لحظه‌اي که اين هواپيما وارد خاک ايران شده، چه پدافند سريعي ما داريم که بلافاصله از ورود هواپيما خبردار شده و سريعتر از پدافند ما، فعاليتهاي الکترونيک سربازان جان برکف امام زمان است که بلافاصله در سامانه رايانه‌اي اين هواپيما تصرف کرده‌اند و قبل از اينکه مرکز مخابراتي‌اش باخبر شود، اين هواپيما را گرفته‌اند و هيچ‌کس هم در دنيا نفهميده است.
آيت‌الله علم‌الهدي گفت: در يک پايگاهي در آمريکا به نام پايگاه فضايي "نوآدا"، خلبانان آمريکايي مستقرند و هواپيماهاي جاسوسي را در همه نقاط دنيا دارند هدايت مي‌کنند، دستگاههاي رايانه‌اي که به وسيله آنها دارند اين هواپيماها را هدايت مي‌کنند، در يک محيط حفاظت شده‌اي است که هم هوا و هم زمينش حفاظت شده و هم نفوذهاي ويروسي و نفوذهاي سيستم‌ها حفاظت شده است؛ در يک چنين فضايي دارند هدايت مي‌کنند و اين بچه‌هاي ما در اين مملکت از کجا به آن فضا دست پيدا کردند؟! از کجا توانستند در آن پايگاه نفوذ کنند؟! و از کجا توانستند با نفوذ به آن پايگاه در يک فاصله‌اي کمتر از حتي يک ربع ساعت از هواپيما باخبر شوند، بگيرند، پايين بياورند، سالم فرود بياورند و تصاحب کنند و آنها نفمند، اينها چه‌طور توانستند اين کار را بکنند؟!
این آخوند نفهم در ادامه اراجیف خود گفت:گفت: چند سال پيش يک قايق تندروي آمريکايي به دست سپاهيان اسلام افتاد،‌ گفتند اين قايق آن‌قدر فناوريش پيچيده است که کسي نمي‌تواند از آن استفاده کند. گفتند نمي‌شود اما ما امروز از آن قايقهاي تندرو توليد انبوه کرده‌ايم و تحويل يگان دريايي سپاه پاسداران و نيرويي دريايي در خليج فارس و دريان عمان داده‌ايم. حالا وقتي همين هواپيماي RQ – 170 شما، توليد ايران آمد و روي ناوگانهاي شما در درياهاي دنيا پرواز کرد و از همه جنبشها و حرکات شما براي دستگاههاي اطلاعاتي ما عکسبرداري کرد، مي‌فهميد که اين هم مي‌شود.
وي با تضرع و استغاثه به درگاه خدا، خطاب به نمازگزاران جمعه، گفت: اين مزد اشکهاي شماست. اين مزد يا حسين گفتن‌ها در اين مملکت بود. آقا بقيه‌الله بنا دارند اجر شما را نقد بدهند، همين‌جا مي‌دهند اجر و مزد را. اين مزد توسلهاي شما به ائمه اطهار و اشک‌ريختنها براي مظلوميت سيد‌الشهداء و عزيزان ايشان بود. چون شما با امام زمان هم‌ناله شديد، امام زمان مزد و اجر را دادند. بدون اين هم ما هم‌ناله هستيم.
پارس دیلی نیوز

هیچ نظری موجود نیست:

ارسال یک نظر