۱۳۹۰ آذر ۱۴, دوشنبه

پليس فتا با توهین کنندگان به مقامات نظام در فضای مجازی برخورد می‌کند معاون اجتماعی پلیس فتا ناجا از برخورد قاطع پليس فتا ناجا با توهین کنندگان به مقامات عالی رتبه‌ی نظام و کسانی که به آن‌ها "نسبت کذب" می‌دهند خبر داد.
به گزارش ایلنا، سيد محسن ميربهرسي گفت: مرتكبين با استفاده از سايت‌ها و شبكه‌هاي اجتماعي رايگان اقدام به تبليغات سوء، عليه مقدسات اسلامي، انتشار فيلم و تصاوير مستهجن و غير اخلاقي به منظور اشاعه‌ي فرهنگ فحشاء و بي بندوباري و يا توهين به مقامات عالي رتبه نظام و نسبت دادن مطالب كذب به آنان مي‌کنند که پليس فتابه دنبال شناسایی و پایش آنها است.
وی با بیان اینکه پلیس فتا براي خانواده‌ها به ‌ویژه جوانان نسبت به تاثير سوء‌استفاده از اين سايت‌ها اطلاع‌رساني کرده‌است، اظهار کرد: با عاملين فعاليت‌هاي تبليغاتي عليه مقدسات و اخلاق عمومي و مقامات عالي رتبه نظام در اينترنت برخورد قاطع خواهیم داشت.
معاون اجتماعي پليس فتا ناجا ادامه داد: اين دسته جرايم، آسيب‌هايي نظير بازتاب اجتماعي منفي در جامعه، تضعيف باورهاي ديني مردم، سلب اعتماد نسبت به مسئولين نظام و ترويج فرهنگ فحشا را به دنبال دارد که پليس فتا ناجا اقدام به شناسايي و برخورد بااين گونه سايت‌ها کرده است.
پلیس فتا که مخفف پلیس فضای تولید و تبادل اطلاعات است بهمن ماه سال گذشته برای رسیدگی به جرایم سایبری در کشور آغاز به کار کرد

هیچ نظری موجود نیست:

ارسال یک نظر