۱۳۹۰ آذر ۱۸, جمعه

آخوند صدیقی:شكار هواپيمای آمريكايی، پاداش عزاداری های مردم بود

article picture
سیرک نماز جمعه، آخوند صديقي در خطبه‌هاي اين هفته نماز جمعه تهران، گفت: آمريكايي‌ها هواپيمايي را با عنوان شكارچي نامرئي كه فوق‌ پيشرفته و رادارگريز است، با انواع امكانات به آسمان ايران فرستاده بودند، اما خداوند پاداش عزاداري‌ها را به ما داد و فقدان سردار تهراني‌مقدم كه با شهادت ايشان سنگري خالي شد، را براي ما جبران كرد.
به گزارش ایسنا، وي هواپيماي آمريكايي را از پيشرفته‌ترين سلاح‌هاي جاسوسي اين كشور توصيف كرد و افزود: اين باز شكاري آمريكايي توسط شكارچي‌هاي ما شكار شد و اين اتفاق در ايام محرم و در سرزمين طبس واقع شد كه نوعي دلگرمي براي ملت به پا خواسته ماست.
وی در ادامه تصويب طرح كاهش روابط با انگليس را مشتي بر دهان اين كشور و هديه‌ي مجلس به ملت ايران عنوان كرد و گفت: مجلس برخورد شجاعانه و حكيمانه‌اي با سفارت روباه پير استعمار انجام داد كه سوابق خيانتش به ملت، كشور و اسلام از ياد نمي‌رود.
صديقي گفت: انگليسي‌ها هميشه به ما خيانت كرده‌اند و با وجود اين‌كه وقتش بود، در رفتارشان تجديدنظر كنند، اما در تحريم‌ها پيشگام شدند، آنها همچنين در فتنه 88 نيز معركه‌گردان بودند و سفارت اين كشور در صحنه حاضر بود.
پارس دیلی نیوز

هیچ نظری موجود نیست:

ارسال یک نظر