۱۳۹۰ آذر ۱۵, سه‌شنبه

آخوند خاتمی:ما خامنه ای را نایب امام زمان می دانیم،حجاب از نان شب واجب تر است

article picture

آخوند جنایتکار ، احمد خاتمی: وفاداری به ولایت درس گرانبهای واقعه كربلا است
اراجیف این آخوند تازی صفت ضد ایرانی را بخوانید تا ببینید چه جانور های پستی بر شما حکومت می کنند:
متن کامل اراجیف آخوند جنایتکار احمد خاتمی به نقل از سایت حکومتی ایرنا: احمد خاتمی' شامگاه دوشنبه در جمع عزاداران كرمانی در محل حسینیه ثارالله این شهر افزود: نگاه ما یعنی همان نگاه فقه به ولایت فقیه تنها یك نگاه رهبری سیاسی نیست بلكه نگاه جانشینی امام زمان است.
وی با بیان اینكه 'ولی فقیه را نایب عام امام زمان می دانیم' گفت: در فتنه 88 در پی شكستن این قداست بودند، كه به یاری خداوند خودشان شكستند.
آیت الله خاتمی اظهار داشت: در نهم دی ماه سال 88 مردم ایران اسلامی حماسه ای عاشورایی و كربلایی آفریدند.
نماینده مردم استان كرمان در مجلس خبرگان رهبری با تاكید بر اینكه 'ما رهبرمان را تنها نمی گذاریم' تصریح كرد: رهبر ما عطر امام حسین و كربلا را می دهد و دغدغه شهیدان كربلا نیز تا آخرین لحظات، حسین بود.
وی گفت: وفاداری عاشورایی امروز وفاداری به فرزند سیدالشهدا و حمایت از ولایت در حقیقت پاسخ به 'هل من ناصر ینصرنی' است.
آیت الله خاتمی ادامه داد: پس از هزار و 400 سال مردم مومن، ولایی و عاشق اهل بیت آمدند و با زبان حال و قال گفتند لبیك یا اباعبدالله و ما نیز به دعوت شما و به یاری خداوند لبیك می گوییم.
وی خاطر نشان كرد: این مردم تا آخرین نفس و قطره خون حامی ولایت و فرزند امام حسین هستند.
امام جمعه موقت تهران در ادامه با بیان اینكه در كشور ما بندگی خدا در سطح كلان به نمایش گذاشته شده است گفت: نفس تشكیل نظام اسلامی یعنی نظامی كه بنده خدا است، نظامی كه سر در فرمان خدا دارد و قانون اساسی و حاكم آن نیز الهی و خدایی است.


عضو مجلس خبرگان رهبری بیان كرد: مردم ایران اسلامی 32 سال پیش نظام جمهوری اسلامی را تشكیل دادند و امروز هر كجا نام اسلام ناب محمدی وجود دارد آنجا نام جمهوری اسلامی ایران می درخشد.
آیت الله خاتمی تصریح كرد: امروز هر كجا نامی از بیداری اسلامی است آنجا نام انقلاب اسلامی ایران شنیده می شود.
وی اظهارداشت: 32 سال پیش مردم ما نظام عبودیت و بندگی را در این كشور نهادینه كردند و رسالت امروز تداوم خط حق است و تداوم آن صراط مستقیمی است كه 32 سال پیش شهیدان عزیز این دیار همین صراط را برای نسلهای بعدی تدارك دیدند.
آیت الله خاتمی با اشاره به اینكه وفاداری كربلایی و عاشورایی امروز وفاداری به نظام مقدس اسلامی است گفت: این وفاداری به نظام آن است كه در صورت نیاز یاری دهنده نظام اسلامی باشیم و مردم با شكوه وارد صحنه شوند كه به یقین وارد می شوند و نیاز به تشویق ندارند.
امام جمعه موقت تهران همچنین از برگزاری دو همایش بزرگ مردمی طی سال جاری خبر داد و گفت: راهپیمایی 22 بهمن یكی از این همایشها است كه ناگفته روشن است باشكوهترین راهپیمایی را وفاداران به سیدالشهدا شكل می دهند.
وی در ادامه از انتخابات مجلس شورای اسلامی نیز به عنوان دیگر همایش مردمی سال جاری نام برد و اظهار داشت: خوابی كه دشمن برای این انتخابات دیده، این است كه انتخابات در فضایی سرد برگزار شود و نشاط انتخاباتی نداشته باشد.
آیت الله خاتمی ادامه داد: مردم ما حضور در پای صندوقهای رای را تقویت نظام اسلامی می دانند.
وی افزود: اخلاق و عفاف و پاكی از دیگر عناصر در نهضت اباعبدالله هستند.
آیت الله خاتمی در بخش دیگری از سخنان خود با اشاره به اینكه عفاف ابعاد گسترده ای دارد گفت: پاك لقمه ای، پاك چشمی، پاك لباسی، پاكدامنی و پاك كلامی عفاف است.
او ضمن بیان اینكه حجاب از ابعاد برجسته عفاف است افزود: حجاب یعنی پوششی كه یك بانوی مسلمان باید داشته باشد.
امام جمعه موقت تهران افزود: بدن باید نزد نامحرم پوشیده باشد، گردی صورت و دستها تا مچ به صورت ساده و آرایش نكرده مجاز است.
عضو مجلس خبرگان رهبری با ذكر دو آیه در رابطه با حجاب گفت: احساس می كنم برخی سفسطه می كنند و می خواهند حقایق را در روز روشن انكار كنند.
وی ادامه داد: سوره نور آیه 31 زینتی را كه بانوان حق دارند پیش نامحرم به نمایش بگذارند، مگر آن مقداری كه ظاهر است و آن را صورت و دستها تا مچ، می داند.
آیت الله خاتمی با بیان اینكه هر چیزی كه برای نامحرم جلوه دارد آن چیز زینت به شمار می رود خاطرنشان كرد: النگو، گردنبند و لباس زرق و برقداری كه موجب جلب توجه نامحرم شود زینت محسوب می شود و حرام است كه در جلوی نامحرم به نمایش گذاشته شود.
وی گفت: لباس و مانتوی كوتاه و تنگ نیز كه موجب جلب توجه نامحرم می شود نیز زینت محسوب می شود و حرام است كه پیش چشم نامحرم به نمایش گذاشته شود.
نماینده مردم استان كرمان در مجلس خبرگان رهبری در ادامه با اشاره به اینكه در دوره ریاست جمهوری بوش رییس جمهور سابق آمریكا یك بار تا مرز حمله به ایران پیش رفت و ناكام شد گفت: یك نویسنده اسلام ستیز فرانسوی همان روزها یك مقاله نوشت و آن این بود كه بوش با حمله به ایران چه می خواهد.
وی ادامه داد: این نویسنده فرانسوی آورده است بوش می خواهد ایران را موشك و بمباران كند كه به جای ریختن بمب و موشك می تواند دامنهای كوتاه را در این كشور ترویج دهد كه همان نقش بمب و موشك را در ایران ایفا می كند.
او با بیان اینكه 'ببنید دشمن تا كجاها را فكر كرده است' اظهار داشت: لباس تحریك آمیز نیز زینت است و این متن صریح قرآن است.
وی افزود: اگر روسری وجود دارد نباید ذره ای از موی سر هم دیده شود.
امام جمعه موقت تهران با بیان اینكه حجاب، حجاب است افزود: هیچ تار مویی از زن نباید پیدا باشد و زنان حق ندارند زینتهای خود را به نامحرم نشان دهند.
وی گفت: آیه 31 سوره نور تاكید دارد كه هیچگونه تحریك نامشروعی جایز نیست.
آیت الله خاتمی، اظهار داشت: آن روزها خلخال می بستند و پابند و امروز مانتوهای آنچنانی و یا عده ای چادرهای جذاب كه برای نامحرم جذابیت دارد به سر می كنند.
وی با اشاره به آیه دوم حجاب یعنی آیه 59 سوره احزاب گفت: این آیه پیام صریح است كه در آن آمده 'ای پیامبر به همسران خود بگو، به دختران خود بگو و به زنان مومن بگو كه جلباب (یعنی لباسی كه همه بدن را می پوشاند) بپوشند و چادرهایشان را جمع و جور كنند.
نماینده مردم استان كرمان در مجلس خبرگان رهبری، چادر مشكی را حجاب سنتی و ملی بانوان مسلمان دانست و تصریح كرد: همه مراجع از جمله رهبر معظم انقلاب اسلامی نیز بر استفاده از چادر آن هم چادر مشكی تصریح دارند.
وی با بیان اینكه برخی می گویند مساله حجاب امری شخصی است گفت: برخی مغلطه می كنند، حجاب مساله ای اجتماعی است.
آیت الله خاتمی تصریح كرد: عدم رعایت حجاب به امنیت و آرامش اجتماعی ضربه می زند.
وی با بیان این مطلب كه از هر 20 عامل طلاق یكی عدم رعایت حجاب در جامعه است گفت: عدم رعایت حجاب بنیان خانواده ها را سست می كند.
او با بیان اینكه كربلا كانون عفاف بود افزود: در كاروان آزادیبخش كربلا در طول مسیر كربلا تا كوفه و كوفه تا شام سر سوزنی از حجاب فاخر اهل بیت عصمت و طهارت كم نشد.
وی با اشاره به اینكه برخی برای اسرای كاروان كربلا نان و خرما آوردند گفت: حضرت زینب نان و خرماها را به خودشان بر می گرداند و می گفت صدقه بر ما حرام است و ما بچه های فاطمه هستیم.
امام جمعه موقت تهران با اشاره به اینكه فردی چادر و روسری برای اسرا آورد افزود: حضرت زینب كه نان و خرماها را پس داد، چادر را پذیرفت.
وی از حضرت زینب به عنوان قله حجاب و عفاف یاد و بیان كرد: این بزرگوار دغدغه حجاب فاخر را دارد كه گرسنه می ماند اما حجاب فاخر را از دست نمی دهد.
پارس دیلی نیوز


هیچ نظری موجود نیست:

ارسال یک نظر