۱۳۹۰ آذر ۱۶, چهارشنبه

اطلاعيه شماره ١٥: رضا شهابي عضو هيات مديره سنديكاي واحد در زندان جمهوري اسلامي در خطر فلج شدن است


رضا شهابي بايد فورا از زندان آزاد شود
بنا بر خبر منتشر شده از سوي سنديكاي شركت واحد، رضا شهابي عضو هيات مديره اين سنديكا روز يكشنبه ٢٩ آبان در تماس با خانواده اش اعلام كرده است كه در انتقال وي به بيمارستان، پزشكان متخصص اعلام كرده اند كه بايد وي تحت عمل جراحي قرار گيرد. اما رضا شهابي گفته است كه تا تعيين تكليف پرونده اش اجازه جراحي را نخواهد داد. رضا شهابي در اعتراض به اين وضعيت از روز اول آذر ماه دست به اعتصاب غذا زده است. اين درحاليست كه به گفته پزشكان غضروف مابين مهره‌هاي ٣، ٤، ٥، ٦ و ٧ ستون فقرات وي از بين رفته و احتمال پاره شدن اعصاب و در نتيجه از کار افتادن دست و پاي چپ اوست و بدين شكل خطر فلج شدن وي را تهديد ميكند.
وضعيت وخيم جسمي رضا خانواده او و دوستان و همكارانش را بشدت نگران كرده است. وضعيت او اضطراري است. جمهوري اسلامي بايد بخاطر اين جناياتش در سطح جهاني محكوم شود.
رضا شهابي از ٢٢ خرداد ٨٩ در زندان است و زير شكنجه و آزار قرار دارد. جرم رضا شهابي مبارزات با شكوه كارگران شركت واحد در سال ٨٤ و تلاش اين كارگران براي ايجاد تشكل خود، سنديكاي شركت واحد است. با اعتراضي جهاني خواهان آزادي فوري و بدون قيد و شرط رضا شهابي از زندان شويم .
كارگر زنداني، زنداني سياسي آزاد بايد گردد
كمپين براي آزادي كارگران زنداني
٥ آذر ١٣٩٠، ٢٦ نوامبر ٢٠١١
http://free-them-now.blogspot.com

هیچ نظری موجود نیست:

ارسال یک نظر