۱۳۹۰ آذر ۱۵, سه‌شنبه

هشدار اوباش بسیجی به نیروی انتظامی درباره بازداشتها


سایت دیگربان: «شورای متحصنین لانهٔ فتنه‌گری روباه پیر» وابسته به بسیج دانشجویی در ششمین بیانیه خود از تهدید و بازداشت عده‌ای از مهاجمان به سفارت بریتانیا از سوی پلیس خبر داد.
این شورا روز یک‌شنبه (۱۳ آذر) در بیانیه خود اعلام کرده است: «در چند روز گذشته شاهد تماس‌های مکرر و تهدیدات و بعضا بازداشت‌هایی از طرف نیروی انتظامی بوده‌ایم که به هیچ وجه قابل قبول نیست.»
این بیانیه هشدار داده است چنانچه این برخورد‌ها ادامه داشته باشد پلیس «با برخورد و اعتراض سخت دانشجویان روبرو {خواهد شد} و عواقب آن بر عهده آن نیرو {پلیس} خواهد بود.»
«شورای متحصنین لانهٔ فتنه‌گری روباه پیر» در بیانیه خود هیچ اشاره‌ای به هویت کسانی که بازداشت شده و مورد تهدید قرار گرفته‌اند٬ نکرده است.
این بیانیه در ادامه بدون آنکه نامی از مجمع دانشجویان حزب‌الله دانشگاه علم و صنعت ببرد٬ از موضع‌گیری این مجمع و سایر جریان‌های سیاسی در خصوص حمله به سفارت بریتانیا انتقاد کرده است.
در بیانیه این شورا باردیگر ادعا شده که حمله به سفارت بریتانیا در تهران «خودجوش» بوده و هیچ ارگان و سازمانی در این حمله دست نداشته‌ است.
اعضای هفت نفره این شورا در بیانیه خود همچنین به بی‌اعتنایی سفرای اخراج شده در مراسم استقبال از آن‌ها در فرودگاه مهر‌آباد اشاه کرده و پرسیده است: «این رفتار وزارت خارجه چگونه توجیه می‌شود؟»
بامداد روز شنبه (۱۲ آذر) که گروهی از مهاجمان به سفارت بریتانیا و «باغ قلهک» به استقبال هیات دیپلماتیک ایران رفته بودند٬ با بی‌اعتنایی آن‌ها مواجه شدند.

هیچ نظری موجود نیست:

ارسال یک نظر