۱۳۹۰ آبان ۱۰, سه‌شنبه

بازداشت ۱۳ دختر و پسر در ۲ مهمانی شبانه


روزنامه خراسان: ماموران انتظامی شهرستان طرقبه و شاندیز 13 زن و مرد را در دو پارتی شبانه دستگیر کردند.
سرهنگ محسن عرفانی، فرمانده انتظامی شهرستان طرقبه و شاندیز گفت: پس از کسب اطلاعاتی مبنی بر برگزاری یک پارتی شبانه در یک باغ ویلا در سه راهی طرقبه - شاندیز، ماموران پلیس امنیت این شهرستان با کسب مجوز مقام قضایی در ساعت 10 شب دوشنبه وارد محل شدند و اقدام به دستگیری 3 مرد و 4 زن کردند. بازداشت شده‌ها بین 20 تا 23 سال سن داشته و هیچ نسبتی نیز با یکدیگر نداشتند.
سرهنگ عرفانی گفت: در بازرسی از محل برگزاری پارتی 2 شیشه یک و نیم لیتری مشروبات الکلی کشف شد و 7 دستگاه تلفن همراه و دو خودروی متهمان نیز توقیف گردید.
همچنین ماموران انتظامی شهرستان طرقبه - شاندیز در چند روز گذشته 6 زن و مرد دیگر را نیز در یک میهمانی شبانه در روستای سرآسیاب شاندیز دستگیر کردند.
فرمانده انتظامی شهرستان طرقبه و شاندیز گفت: در پی کسب اخباری در خصوص برگزاری یک میهمانی شبانه در باغ ویلایی در روستای سرآسیاب ماموران پلیس امنیت شهرستان به محل برگزاری این پارتی شبانه مراجعه کردند و 4 مرد و 2 زن را که بین 25 تا 35 سال سن داشته و با یکدیگر نسبتی نداشتند دستگیر کردند. از این متهمان مقداری مشروبات الکلی کشف و 2 دستگاه خودرو توقیف شد.

هیچ نظری موجود نیست:

ارسال یک نظر