۱۳۹۰ آبان ۸, یکشنبه

فرار یکی دیگر از متهمان اصلی پرونده اختلاس ۳۰۰۰ میلیادری به کاناداهمزمان با انتشار گزارش کمیسیون اصل ۹۰ در خصوص اختلاس ۳۰۰۰ میلیاردی و رسوایی بانک ملی خبرها حاکی از آن است که مهرگان امیرخسروی برادر و شریک مه آفرید امیر خسروی  نیز پس از فرار مدیرعامل بانک ملی به کانادا گریخته است.
به گزارش همبستگی نیوز حسن زارع زاده خبرنگار سابق صدای آمریکا ساکن کانادا در وبلاگ شخصی خود نوشته است: در حالی که موضوع خاوری به دلیل اختلاس سه هزار میلیاردی توسط “شرکت توسعه سرمایه گذاری امیر منصور آریا” و نقش او به عنوان یک مدیر ارشد بانکی دولتی همچنان در کانادا بر سر زبانها بود، مهرگان امیر خسروی نفر دوم “شرکت توسعه سرمایه گذاری امیر منصور آریا” از کانادا درخواست اقامت کرد.
مهرگان امیرخسروی برادر و شریک مه آفرید امیر خسروی (معروف به امیر منصور آریا ) که اینک به اتهام اختلاس در زندان است، وارد کانادا شده و درخواست اقامت داده است. مهرگان امیر خسروی در زمان دستگیری برادرش مه آفرید در ترکیه بود و با شنیدن خبر به کانادا گریخت تا به همسر و فرزندان خود که از سال قبل در مونترال کانادا بودند ملحق شوند.
طوبی عبداله زاده، همسر مهرگان، نیز یکی از اعضای اصلی “شرکت توسعه سرمایه گذاری امیر منصور آریا” است که به همراه شوهر خود هفته گذشته به اداره مهاجرت استان کبک در شهر مونتریال رفتند تا رسما درخواست اقامت خود را تسلیم کنند.

هیچ نظری موجود نیست:

ارسال یک نظر