۱۳۹۰ آبان ۱۴, شنبه

مرگ یک دانشجوی کرد در کوی دانشگاه تهران

شب گذشته "جسد" میلاد رشید‌زاده، دانشجوی ترم اول دانشکده علوم اجتماعی دانشگاه تهران، در خوابگاه این دانشگاه پیدا شد.
به گزارش دانشجونیوز، میلاد رشید‌زاده، دانشجوی رشته مطالعات و برنامه‌ریزی علوم‌اجتماعی در مقطع کارشناسی، ورودی سال ۹۱-۹۰ و اهل ایلام بود که در کوی دانشگاه تهران سکونت داشت. روز گذشته دوستان این دانشجو، وی را در حالت "بی جان" و در اتاقش پیدا کردند.
گرچه هنوز دلیل مشخص مرگ این دانشجو مشخص نیست، اما امیر رستمی معاون دانشجویی دانشگاه تهران در اولین اظهار نظر دلیل مرگ این دانشجو را "سکته" اعلام کرده است.
خبرگزاری نیمه رسمی فارس در اینباره نوشته است که آقای رشیدزاده "پس از اعزام به بیمارستان شریعتی فوت کرده است." رستمی در گفتگو با فارس گفته است: "نظریه اولیه پزشکان بیمارستان شریعتی این بوده که این دانشجو به علت سکته فوت کرده است. اما جسد این دانشجو برای تحقیقات تکمیلی به پزشکی قانونی ارسال شده و نظریه نهایی در خصوص علت فوت این دانشجو را پزشکی قانونی اعلام خواهد کرد." فارس در خبر خود نام رستمی معاونت دانشگاه تهران را "قاسمی" ذکر کرده است. 
خبرگزاری فارس همچنین از "تعدادی از دانشجویان کوی دانشگاه تهران" نقل کرده است که روز گذشته میلاد رشید‌زاده محلولی به رنگ چای را به آنان نشان داده و اعلام داشته هرکس این محلول را بنوشد می‌میرد و بنده هم از آن استفاده خواهم کرد.
امیر رستمی معاون دانشجویی دانشگاه تهران، از سابقه بیماری آقای رشیدزاده ابراز بی اطلاعی کرده است و به خبرگزای مهر گفته است که "خانواده وی نیز هنوز به موردی در این خصوص اشاره نکرده اند."
آقای رستمی همچنین با اشاره به زمان برگزاری مراسم تشییع دانشجوی فوت شده دانشگاه تهران، گفته است: "مراسم تشییع میلاد رشید زاده دانشجوی ترم اول رشته مطالعات و برنامه ریزی علوم اجتماعی که روز پنجشنبه در کوی دانشگاه تهران به علت سکته درگذشت، فردا شنبه ۱۴ آبان ماه در زادگاه این دانشجو و در ایلام با حضور برخی مسئولان دانشگاه تهران برگزار می شود." 

دانشجونیوز 

هیچ نظری موجود نیست:

ارسال یک نظر