۱۳۹۰ آبان ۱۳, جمعه

بازداشت دو نوجوان به اتهام فروش مشروبات الکلی

article picture
معاون دادستان آبادان گفت: متاسفانه افرادي در جامعه اقدام به چنين جرايمي مي‌کنند که بايد آنها را پشت نيمکت‌هاي مدارس و دانشگاه‌ها ديد.
اصغر مهرنيا گفت: با ارسال گزارشي از پليس امنيت اخلاقي منطقه انتظامي شهرستان آبادان مبني بر تشکيل و فعاليت اشخاصي در زمينه قاچاق مشروبات الکلي در يکي از مناطق اين شهرستان، دستور قضايي لازم صادر و هماهنگي‌هاي لازم براي شناسايي و دستگيري اعضاي اين باند انجام شد.
به گزارش ایسنا، وي گفت: در يک عمليات ضربتي، دو نوجوان که در ساعات پاياني روز به فروش مشروبات الکلي به صورت علني در يکي از پارک‌هاي شهر مشغول بودند، دستگير و ۲۵۸ بطري مشروبات الکلي از آنان کشف و ضبط شد.
دادستان آبادان اظهار كرد: متهمان پس از صدور قرار بازداشت موقت، به منظور معرفي ساير اعضاي باند در اختيار دايره اطلاعات منطقه انتظامي قرار گرفتند.
معاون دادستان آبادان نيز در اين زمينه خاطرنشان كرد: متاسفانه افرادي در جامعه اقدام به چنين جرايمي مي‌کنند که بايد آنها را پشت نيمکت‌هاي مدارس و دانشگاه‌ها ديد ولي به دليل عدم وجود زيرساخت‌هاي مناسب فرهنگي در خانواده و جامعه، آنان را در اين‌گونه جرايم مشاهده مي‌کنيم.
آقاجري افزود: شرب خمر در آيين اسلام يکي از افعال حرام و گناهان کبيره است که بايد از سنين کودکي و از طريق خانواده، معلمان و روحانيت در مجامع عمومي، مدارس و مساجد، مضرات آن را به افراد گوشزد كرد تا ملکه ذهنشان شود.

هیچ نظری موجود نیست:

ارسال یک نظر