۱۳۹۰ مهر ۲۱, پنجشنبه

برق بیمارستان اطفال اهواز را قطع کردند !

article picture

قطع برق بیمارستان اطفال اهوازبه دلیل بدهی!
برق بیمارستان ابوذر اهواز (بیمارستان اطفال) به مدت یک‌ساعت و نیم قطع شد.
مسعود زادکرمی، رییس بیمارستان ابوذر به ایسنا اظهار کرد: صبح روز گذشته از ساعت 6 برق بیمارستان بدون اطلاع قبلی قطع شد و این شرایط تا ساعت 7:30 ادامه داشت.
وی با بیان اینکه 24 ساعت پیش از قطع برق باید به مسوولان بیمارستان اطلاع‌رسانی شود، افزود: درباره قطعی برق، ساعت 24 شب به تلفنخانه بیمارستان اطلاع داده شده که این امر خلاف قانون است و باید به رییس بیمارستان اطلاع‌رسانی می‌شد.
زادکرمی تصریح کرد: بدهی مختصر بیمارستان به اداره‌ برق، مربوط به سال 89 علت قطعی برق بوده است. قرار بر این بود که بیمارستان در اولین فرصت این بدهی را پرداخت کند. این بدهی تنها پنج میلیون تومان است ولی به دلیل مشکلات مالی بیمارستان تاکنون پرداخت نشده و قرار است به‌زودی پرداخت شود.
رییس بیمارستان ابوذر اهواز خاطرنشان کرد: صبح امروز برق بخش عمومی بیمارستان قطع و بلافاصله تلاش شد که با استفاده از ژنراتور، برق این بخش تامین شود ولی با توجه به اینکه آمادگی لازم برای مواجهه با این شرایط وجود نداشت، یکی از ژنراتورها با مشکل مواجه شد که البته این مشکل هم سریعا حل شد.
خوشبختانه بخش‌های ویژه و اورژانس بیمارستان با مشکل قطع برق مواجه نشدند.
وی با تاکید بر اینکه بر اثر قطع برق بیمارستان برای هیچ‌کدام از بیماران مشکلی ایجاد نشده است، اظهار کرد: به نظر می‌رسد افرادی که اقدام به قطع برق بیمارستان کرده‌اند از عواقب احتمالی این کار اطلاعی نداشته‌اند.
زادکرمی گفت: بسیاری از اطفالی که در این بیمارستان بستری هستند از شهرها و استان‌های هم‌جوار برای درمان مراجعه کرده‌اند و قطع برق بیمارستان، بدون اطلاع‌رسانی قبلی کم‌لطفی اداره برق است.

پارس دیلی نیوز

هیچ نظری موجود نیست:

ارسال یک نظر