۱۳۹۰ مهر ۱۸, دوشنبه

چند پیشنهاد جبرانی برای قضیه‌ی کش‌‌ندادنی

itanz

با توجه به اینکه ولی امر مسلمین جهان امر فرموده‌اند که ماجرای اختلاس سه هزار میلیارد تومانی بیشتر از این در رسانه‌ها کش پیدا نکند، از آنجا که ما جزو مسلمین جهان نیستیم که بخواهیم با فرموده‌های ایشان لج‌بازی کنیم، بنابراین مساله را کش نمی‌دهیم. تنها مساله کوچکی که باقی می‌ماند این است که با کش دادن یا کش ندادن ماجرای اختلاس در رسانه‌ها، سه هزار میلیارد مذکور به جای خود برنمی‌گردد و ممکن است بعضی از بدخواهان بگویند «زکی، این حرفا واسه فاطی تنبون نمی‌شه!» که این امر خود بطور جداگانه با امور مهمی چون فاطی (حوزه استحفاظی کماندوهای بسیج)، تنبون (منطقه تحت نظر حوزه علمیه) و زکی (مردم) در ارتباط است و وارد خطوط قرمز می‌شود. از این رو بهتر است برای آن هم چاره‌ای اندیشیده شود تا دهان دشمن و در راس آنها بی‌بی‌سی فارسی بسته شود.
از آن‌سو با توجه به اینکه سه هزار میلیارد مذکور تا به حال از هضم رابع عزیزان مستقر در سپاه، بسیج، دفتر ریاست جمهوری، روحانیون معزز و مسئولان تشنه‌ی خدمت هم گذشته است باید به دنبال راه‌هایی برای کسب درآمد و برگرداندن وجه مذکور به جیب ملت گشت. خوشبختانه با توجه به پتانسیل قوی ایران اسلامی روش‌های بسیاری برای کسب درآمد وجود دارد که در ادامه به چند نمونه اشاره می‌شود.


ارائه‌ی خبرگان
بی‌شک گردآوردن این همه فسیل زنده -هرچند به صورت نیمه‌جان و دائما خفته- در زیر یک سقف کاریست که فقط در یک نظام مقدس ساخته است. با فروش تک‌تک این بزرگواران به موزه‌های دیرینه شناسی بزرگ جهان می‌توان درآمد هنگفتی -حتی شاید بیش از سه هزار میلیارد مذکور- بدست آورد. یا حتی شاید بتوان با جمع کردن آنها در پارک بسیار بزرگی، فیلم تخیلی ژوراسیک پارک را به طور زنده بازسازی و میلیون‌ها توریست را به کشور جذب کرد. البته در این صورت باید پیشاپیش نسبت به حالت تهاجمی و جنون آنی ژوراسیکیان مذکور که با دیدن بانوان بدحجاب یا بی‌حجاب رخ می‌دهد اقدامات پیشگیرانه لازم را پیش‌بینی کرد.

فروش فیلم
سپاه و پلیس ایران برادران دوربین بدست بسیاری را در حوادث پس از انتخابات به خیابان‌ها می‌فرستادند تا صحنه‌های دلپذیر اعمال قانون شدن معترضان را به طور کامل فیلمبرداری کنند بلکه از دل هزاران ساعت فیلم، چند دقیقه‌ای کف و سوت و آتشسوزی و "اهانت به امام حسین" از آنها مونتاژ وصدها بار از تلویزیون دولتی پخش کنند. با سایر بخش‌ها، یعنی راش‌هایی که شامل اصابت گلوله مستقیم به قلب و صورت و پرتاب آدمها از پل و رد شدن ماشین از روی معترضان... می‌توان فیلمهای حادثه‌ای مهیج و دلخراشی ساخت که بهترین بدلکارهای دنیا هم نمی‌توانند نظیر آنها را تولید کنند. فرستادن چنین فیلمهایی به پرده سینماها سود هنگفتی در برخواهد داشت؛ اگر به سه هزار میلیارد نرسید می‌توان از فیلمهای بعضی "بداخلاقی‌ها" و "شرایط نامناسب" در کهریزک و بند 209 و بازداشتگاه‌های سپاه و زیر زمین وزارت کشور و امثال آنها فیلمهای پورنوی عالی در زمینه‌های پرطرفداری مثل سادیسمی، فتیش، سکس واقعی و سکس گروهی تهیه کرد و به شبکه‌های پورنوگرافی فروخت.

تحویل تروریست
طبق آخرین آمار، شش هشتم تروریستهای جهان مستقیما از نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران پول، خط، سلاح، برنامه و دلگرمی می‌گیرند. (دو هشتم باقی‌مانده شامل مجاهدین خلق، القاعده و یکی دو گروه -طبعا- اسلامی دیگر هستند که اندک اندک از گردونه خارج می‌شوند، مظنه‌شان روزبروز پایین‌تر می‌آید)
منتخبی از این افراد معمولا سالی یکی‌ دوبار برای شرکت در یکی از کنفرانس‌ها و شنیدن بیاینات گهربار ولی امر مسلمین جهان و نیز دریافت پول (و بعد سفر به مشهد و قم و اصفهان و رامسر و کیش) در زیر یک سقف جمع می‌شوند. دستگیری دست جمعی این افراد و تحویل به دولتهای متبوعشان که معمولا چند میلیون دلار برای تحویل زنده یا مرده آنها جایزه تعیین کرده‌اند می‌تواند منبع درآمد خوب و استثنائا بشردوستانه‌ای برای مسئولان ایرانی باشد.


فروش اطلاعات

قرن بیست و یکم را قرن اطلاعات نامیده‌اند. امروزه اطلاعات ارزش و قیمتی بیش از هر زمان دیگری در تاریخ دارد کافیست آدم بداند دیگران دنبال چه نوع اطلاعاتی هستند و پاسخ سوال‌هایی که برایشان مهمتر است را داشته باشد تا بتواند بسیار آسان به ثروت هنگفتی دست یابد. خوشبختانه پاسخ بسیاری از سوالاتی که به شدت ذهن مردم جهان را مشغول کرده است در اختیار بزرگان نظام است که اگر لب تر کنند به ازای هر کدام میلیادرها تومان کسب خواهند کرد. بعضی از این پرسش‌ها:
1- د آخه این لامصب چیکار می‌کنه که نمی‌میره؟
2- این چی می‌کشه که اینقدر توهمش سنگینه؟
3- چطوری میشه آدم اینقدر آرامش داشته باشه و همه چیز رو به هسته‌اش حواله بده؟
4- این علمای اسلام چطوری می‌تونن روزی دست کم 450 کیلوگرم گوشت بدون استخوون بخورن!؟
5- این سه هزار میلیارد رو کجاشون جا کردن؟

هیچ نظری موجود نیست:

ارسال یک نظر