۱۳۹۰ آذر ۲۳, چهارشنبه

جنگ گرگ ها،باند احمدی نژاد:کفتار پیری در ۹ ماه گذشته علیه دولت نقشه کشیده

article picture

باند احمدی‌نژاد: حوادث پیش‌رو مثل جنگ هشت ساله خواهد بود
رسانه‌های نزدیک به محمود احمدی‌نژاد نوشته‌اند نسبت حوادث پیش‌رو در انتخابات مجلس نهم با حوادث پس از انتخابات ریاست جمهوری سال ۸۸ مثل نسبت «چهار‌شنبه سوری» با جنگ هشت ساله عراق علیه ایران است.
به گزارش دیگربان، این مقایسه که روز دوشنبه (۲۱ آذر) در قالب پست یک وبلاگ در سایت «کیان‌پرس» وابسته به تیم احمدی‌نژاد٬ انعکاس یافته٬ از گذر احمدی‌نژاد از دولت «عدالت و خدمت» به دولت «عشق و انتظار» خبر داده است.
محمود احمدی‌نژاد ۲۳ آبان ماه طی سخنانی در اجلاس وحدت و انسجام ملی جوانان ایرانی٬ از تلاش دولت برای استقرار «حاکمیت عشق، عدالت، امید و آزادی» سخن گفته بود.
نویسنده گمنام این یادداشت همچون دیگر نویسندگان نا‌شناس تیم احمدی‌نژاد نوشته جریانی در «مدلی انگلیسی» قصد دارند با «تفرفه‌افکنی» پیش‌درآمد «حذف خونین دشمن» خود را فراهم کنند.
در این متن از «کفتار پیری» نام برده شده که در ۹ ماه گذشته علیه دولت احمدی‌نژاد «نقشه» کشیده و در انتظار به ثمر رسیدن نقش‌هایش است.
در ادامه این یادداشت آمده است: «حدود ۹ ماه است که آلت قتاله حذف دولت در کوره بی‌اخلاقی صیقل داده می‌شود به امید روزی که این خنجر، موسی و هارون را در گودال بی‌کسی به مسلخ بکشاند.»
در بخش دیگری از این یادداشت پیش‌بینی شده است: «نقطه عزیمت فتنه ترنس مدرن (سوپر فتنه) شب ۱۲ اسفند نیست. نتیجه نظرسنجی‌ها به آن‌ها یادآوری می‌کند که نباید تا شام باخت٬ صبر کرد.»
۱۲ اسفند امسال قرار است نهمین دوره انتخابات مجلس در ایران برگزار شود.
در این یاداشت آمده که «به نظر می‌رسد واقعه بزرگ با جلو انداختن لشگر خوارج جدید آغاز و در ادامه شاهد بسط آتش‌افروزی منافقین پشت صحنه باشیم که بعد از ذبح لشگر متعصبین خشک مغز، به معرکه براندازی ورود پیدا کنند.»
نویسنده گمنام این یادداشت در پایان نوشته است: «ختم این فتنه محیرالعقول مثل همیشه با مردم انقلابی است، منتهی شدت ریزش‌ها، خلوصی غیر قابل باور را برای انقلاب به ارمغان خواهد آورد. در همین حد بگویم. نسبت فتنه ۸۸ به فتنه ۹۰ مقایسی است بین چهارشنبه سوری و جنگ ۸ ساله با کل جهان کفر.»
نویسنده وبلاگ «فتنه ۸۸» که از حامیان احمدی‌نژاد به شمار می‌رود نیز در تازه‌ترین پست خود به طور تلویحی علی لاریجانی٫ محمدباقر قالیباف٬ سعید جلیلی و عزت‌الله ضرغامی را عضو جریان «تکفیری» و از نامزد‌های احتمالی محافظه‌کاران در انتخابات آتی ریاست جمهوری معرفی کرده است.
این وبلاگ خظاب به جریان «تکفیری» نوشته است: «بترسید از روزی که فرزند امام، امامتان را پای منبر به شهادت برساند که سرهای همه شما هم به جرم حمایت از امامتان، از تیغ خواهد گذشت.»
جریان «تکفیری» عنوانی است که حامیان احمدی‌نژاد برای نامیدن هواداران علی خامنه‌ای از آن استفاده می‌کنند.
پارس دیلی نیوز

هیچ نظری موجود نیست:

ارسال یک نظر