۱۳۹۰ آذر ۲۲, سه‌شنبه

اعدام دو زندانی دیگر در ملاءعام ، رژیم: این حد الهی موجب رضایت مردم شد!

article picture

اعدام دو زندانی در شهرستان رستم در ملاءعام
"وی افزود: اجرای این حد الهی در شهر مصیری مرکز شهرستان رستم موجب رضایت عمومی مردم شد.
شهرستان رستم غرب استان فارس و در فاصله 160 کیلومتری شیراز واقع است."
سایت حکومتی فارس: حکم اعدام دو نفر از متهمان به آدم‌ربایی و تجاوز به عنف صبح امروز در شهرستان رستم در ملا عام به اجرا درآمد.
متهمان این پرونده «سامر- ر» و «حسین – م» اردیبهشت امسال با اقدام به آدم‌ربایی و آسیب حیثیتی و تجاوز به عنف در تعقیب قرار گرفته که پس از دستگیری در سریع‌ترین زمان ممکن در شعبه ششم دادگاه کیفری استان واقع در شهرستان کازرون رسیدگی و احکام اعدام این دو متهم صادر شد.
اقدامات مجرمانه این دو متهم و شوک ناشی از ارتکاب آن در منطقه سبب شد تا پرونده با تأکیدات رئیس کل دادگستری استان فارس پیش از موعد مقرر رسیدگی و متهمان پرونده به مجازات اعدام و تحمل 15 سال زندان محکوم شدند.


پس از تأیید حکم اعدام این متهمان در شعبه نهم دیوان عالی کشور و رئیس قوه قضائیه و رد شدن تقاضای عفو این افراد در کمیسیون عفو و بخشودگی این قوه متهمان ساعت ۷:۳۰ صبح امروز با حضور مسئولان قضایی و انتظامی و جمع کثیری از مردم شهرستان رستم در ملا عام به دار مجازات آویخته شدند.
قاضی محمد مهدی محمودی رئیس دادگستری شهرستان رستم نیز در این مورد گفت: سرعت دستگیری و انجام تحقیقات اولیه و محاکمه و همچنین صدور حکم و اجرای حکم اعدام متهمان این پرونده در رستم را می‌توان یکی از سریع‌ترین پرونده‌های رسیدگی شده در کشور خواند.
وی افزود: اجرای این حد الهی در شهر مصیری مرکز شهرستان رستم موجب رضایت عمومی مردم شد.
شهرستان رستم غرب استان فارس و در فاصله 160 کیلومتری شیراز واقع است.

http://parsdailynews.com/93876.htm

هیچ نظری موجود نیست:

ارسال یک نظر