۱۳۹۰ آذر ۲۵, جمعه

جلوگیری از انتشار ویژه نامه هفته نامه غرب

از انتشار ویژه نامه هفته نامه غرب در شهرهای غربی استان كرمانشاه جلوگیری شد.
به گزارش آژانس خبری موکریان و به نقل از منابع آگاه، اداره كل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان كرمانشاه از انتشار ویژه نامه هفته نامه غرب كه در شهرهای اسلام آباد، دالاهو، سرپل ذهاب، گیلانغرب و قصرشیرین توزیع می شد، به دلیل آنچه تخلف مطبوعاتی عنوان شده جلوگیری کرد.
سرپرست این ویژه نامه ضمن اعلام این مطلب، گفت: روز گذشته به صورت شفاهی مطلع شدم که نمی توانم این ویژه نامه را منتشر كنم ولی این موضوع و علت جلوگیری از انتشار ویژه نامه، به صورت مكتوب به مدیر مسئول هفته نامه غرب در كرمانشاه اعلام شده است.
وی افزود: پیرو نمابری كه به دستم رسیده، توقیف این ویژه نامه به علت انتشار مطالب خلاف شرع و خلاف قانون مطبوعات، بخصوص انتشار برخی فعالیت های انتخاباتی و مطالبی در خصوص برخی نامزدهای احتمالی نهمین دوره مجلس شورای اسلامی كه از چندی پیش در این ویژه نامه آغاز كرده بودیم، انجام شده است.
نعمتی با بیان اینكه ما به رسالت اطلاع رسانی خود در خصوص موضوع مهم انتخابات مجلس، اخباری در شماره های اخیر برای ساكنان غرب استان كرمانشاه منتشر كرده ایم، گفت: براساس اعلام اداره كل فرهنگ و ارشاد اسلامی انتشار این ویژه نامه تا اطلاع ثانوی ممنوع است.
یادآور می گردد تاكنون 181 شماره از ویژه نامه هفته نامه غرب در شهرهای غربی استان كرمانشاه به صورت رایگان توزیع شده است.

هیچ نظری موجود نیست:

ارسال یک نظر