۱۳۹۰ آذر ۲۴, پنجشنبه

صف سکه؛ کارگر نوبت بگیر، شبی 30 هزارتومان


دو تن از خوانندگان خبرآنلاین با ارسال نظرات خود برای این خبر"رییس اتحادیه طلا در کافه خبر" اطلاعات جدیدی را از نتایج برقراری صف های خرید سکه مقابل شعب بانک ملی اعلام کرده اند.
مخاطبی بدون ذکر نام نوشته است:"با سلام،با فروش سکه در بانک ها مشاهده می شود نوبت هائی که از طریق بانک داده می شود 40000 تومان خرید و فروش می شود و دلالان در داخل و خارج از بانک سکه را با 60000 تومان تفاوت خریداری می کنند حتی مشاهده می شود افراد سود جو از روستاها با پرداخت 25000 تومان به هر نفر افرادی را با مینی بوس جمع می کنند و در صف بانک قرار می دهند آیا با این روند قیمت شکسته می شود."
حسن قریشی هم این نظر را ارسال کرده است:"ای آقا، همسایه پولدار ما کارگری که در منزلش کار می کنه رو شب ها می فرسته صف سکه اون هم تو این سرما و برای یک شب تا صبح 30 هزار تومان بهش می ده. همکاری هم دارم که هر روز صبح مرخصی می گیره و دنبال خرید سکه است ولی این که موفق می شه یا نه نمی دونم ولی اون همسایه پولدارمون می گه تا الان 3 میلیون تومان سود کرده!"
گفتنی است سود خرید هر قطعه تمام سکه بهارآزادی طرح جدید از بانک و فروش آن در بازار، حدود 60 هزارتومان است. یعنی به ازای خرید و فروش 5 قطعه سکه 300 هزارتومان سود کسب می شود.

هیچ نظری موجود نیست:

ارسال یک نظر