۱۳۹۰ آذر ۲۱, دوشنبه

صدور حکم اعدام برای پنج نفر در کرمانحکم اعدام ۵ شهروند در کرمان از سوی شعبه دوم دادگاه انقلاب اسلامی این استان صادر شده است.
به گزارش دادگستری استان کرمان، پنج نفر به نام‌های "مهدی"، "مجتبی"، "امین"، "محمدمهدی" و "سهراب" به اتهام جرایم مربوط به مواد مخدر با حکم مرگ روبرو شده‌اند.
به گفته‌ی فرج الله کارگر، رئیس شعبه دوم دادگاه انقلاب اسلامی کرمان اتهام این پنج نفر مشارکت در حمل ۷۸۳ کیلو و پانصد گرم تریاک و ۱۹۵ کیلوگرم مرفین است.
فرج الله کارگر مدعی شد: این گروه که تریاک را در ۹۶ کیسه و مرفین را در ۱۸۲ بسته آماده بارگیری جهت حمل به تهران کرده بودند، اما با تلاش ماموران اطلاعی موسوم به سربازان گمنام امام زمان در ساعت ۳ صبح دستگیر شدند.
وی افزود: این باند مواد را از شهرهای شرقی کشور تحویل گرفته و در واحد سرایداری یک مدرسه مخفی کرده بودند و زمانی که یک دستگاه تریلر برای جاسازی مواد مخدر به مدرسه رفته بود، همگی دستگیر شدند.
رییس شعبه دوم دادگاه انقلاب ادامه داد: از این باند ۳ دستگاه خودروی سواری، یک دستگاه وانت، یک دستگاه تریلر و یک دستگاه موتور سیکلت کشف و ضبط شده و این افراد علاوه بر مجازات اعدام، به مصادره اموال ناشی از جرم ارتکابی نیز محکوم شده‌اند.

وی یادآور شد که حکم اعدام این ۵ نفر در دادستانی کل کشور نیز تأیید شده است.

هیچ نظری موجود نیست:

ارسال یک نظر