۱۳۹۰ مهر ۲۷, چهارشنبه

عدم رسیدگی پزشکی به مجید دری، دانشجوی دربند

article picture
وضعیت جسمی مجید دری زندانی سیاسی محبوس در زندان بهبهان به دلیل عدم رسیدگی پزشکی به وخامت گرویده است.


بنا به اطلاع گزارشگران هرانا، ارگان خبری مجموعه فعالان حقوق بشر در ایران، مجید دری زندانی سیاسی محبوس در زندان بهبهان به دلیل شرایط بد زندان و عدم رسیدگی پزشکی به این زندانی به وخامت گرویده است.

این دانشجوی زندانی ار بیماری می‌گرن و کم خونی رنج می‌برد و احتیاج به پزشک متخصص دارد با ابن حال مسئولین زندان از انتقال این زندانی به بیمارستان خارج از زندان خودداری می‌کنند.

خانواده این دانشجوی ستاره دار در گفتگو با گزارشگر هرانا همچین از درخواست انتقال ایشان به یک زندان در شهر تهران خبر داده‌اند اما مسئولین قوه قضاییه به درخواست این خانواده توجهی نکردند.

مجید دری طی رنج نامه‌ای شرایط زندان را اینگونه توصیف می‌کند: « من نه تنها از هیجدهم تیرماه ۸۸ در زندان به سر می‌برم که چندی بعد حکم قطعی شش سال زندان در تبعید را دست من دادند تا از دوران جوانی خود صرف نظر کرده و آماده زندانی ناعادلانه، ناروا و به دور از ذره‌ای انصاف شوم. قاضیان شما، من را به «تبعید به زندان ایذه» هم محکوم کردند اما گویا بازجویان وزارت اطلاعات به آن‌ها نگفته بودند که در ایذه زندانی وجود ندارد و لاجرم به زندانی، محقر، کوچک، بد آب و هوا، بدور از هر استانداردی، یک زندان بدوی به شکل زندان‌های قرون وسطا تبعید شدم.»

هیچ نظری موجود نیست:

ارسال یک نظر