۱۳۹۰ مهر ۲۹, جمعه


اعضای سپاه قدس ایران با زنان مکزیکی ازدواج می کنند تا پاسپورت مکزیکی بگیرند و سپس نام خود را به مکزیکی تغییر می دهند تا بتواند راحت به آمریکا تردد کنند و در آنجا به عملیات تروریستی دست بزنند.
بدنبال ماجرای دنباله دار اتهام دخالت جمهوری اسلامی در طرح ترور سفیر عربستان در امریکا با مشارکت باندهای مواد مخدر مکزیک، محمد حسن قدیری ابیانه سفیر سابق جمهوری اسلامی در این کشور، یادداشتی در سایت الف منتشر کرد که نشان می دهد اتهام همکاری ایران با باندهای مواد مخدر مکزیک پیشتر نیز مطرح بوده است. بنوشته ابیانه روزنامه اونیورسال که به گفته وی یک روزنامه دست نشانده آمریکا در مکزیک است حدود سه سال قبل تیتر تمام صفحه اول خود را به آموزش باندهای مافیایی مکزیک توسط سپاه پاسداران ایران اختصاص داده بود و در آن مدعی شده بود که اعضای سپاه قدس ایران با زنان مکزیکی ازدواج می کنند تا پاسپورت مکزیکی بگیرند و سپس نام خود را به مکزیکی تغییر می دهند تا بتواند راحت به آمریکا تردد کنند و در آنجا به عملیات تروریستی دست بزنند.


به گفته سفیر سابق ایران در مکزیک این روزنامه به نقل از مقامی در سازمان مبارزه با مواد مخدر امریکا که خواسته نامش فاش نشود ادعا کرده بود که سپاه قدس از دو سال قبل پایگاه هایی را برای آموزش باندهای مواد مخدر در شمال مکزیک راه انداخته است و به آنها در مورد بکارگیری سلاح های پیشرفته آموزش می دهد.
ابیانه سپس شرحی بر نقش فعال خود در خنثی کردن این ادعاها آورده است که چندان اهمیتی ندارد. آنچه اهمیت دارد آن است که وی بطور ضمنی می خواهد پیام دهد که کوشش فعال او برای خنثی کردن این توطئه موجب احضار او به ایران و بی سفیر گذاشتن کشور مکزیک شد. چنانکه در پایان یادداشت اش می نویسد: "همینجا از رئیس جمهور محترم و وزیر محترم امور خارجه بخواهم که سفارت ایران در مکزیک را بیش از این بدون سفیر نگذارند."
محمد ابیانه قبلا هم از حضور اسفندیار مشایی و بقایی در مکزیک تحت عنوان تبادل فرهنگی خبر داده بود و به اختلاف های خود با آنان بر سر برگزاری یک موزه اشاره کرده بود که خبر آن را از لینک زیر می توانید بخوانید.

حزب مردم بلوچستان

هیچ نظری موجود نیست:

ارسال یک نظر