۱۳۹۰ مهر ۲۶, سه‌شنبه

مردم کل این رژیم فاسد را نمی خواهند،خواه رئیس جمهور، خواه نخست وزیر، خواه ولایت فقیه

article picture

آقای خامنه ای ،آنچه را که ملت ایران نمی خواهند کل نظام متحجر و فناتیک جمهوری اسلامی شماست ؛ چون که در نطر مردم ایران ، شما و رئیس جمهور و نخست وزیرتان ، همگی از یک قماش هستید و تفاوتی با هم ندارید . " سگ زرد برادر شغال است " خواه رئیس جمهور باشد ، خواه نخست وزیر باشد ، خواه ولایت فقیه !
تغییر ساز و کار رئیس جمهوری به نظام پارلمانی در ایران !
زلزله انتخابات جنجال برانگیز دوره دهم ریاست جمهوری در ایران ، هنوز پس لرزه هائی را بروز می دهد ، که حکایت از پدید آمدن تغییرات بنیادی در رژیم ولائی را دارد.
سید علی خامنه ای رهبر حکومت اسلامی ، در سفر به استان کرمانشاه ، موضوع امکان تغییر یافتن رئیس جمهوری به نظام پارلمانی با مدیریت یک نخست وزیر را مطرح ساخت . وی با عنوان " نوسازی نظام " تغییر احتمالی مورد نظر را بیان کرد .
از شروع اختلافات میان خامنه ای و احمدی نژاد ، این انتظار می رفت که به زودی رهبری انقلاب ، با نواختن یک سیلی جانانه به گوش رئیس جمهور، ضمن یاد آور شدن به او که پایش را از گلیمش درازتر نکند ؛ به دیگران بخصوص به یاران و همفکران احمدی نژاد هم یادآور خواهد شد ؛ که فقط رهبر است که ... " حرف اول را می زند . " چطور شده که رهبر انقلاب ، یکباره و در شرایط کنونی ، که حکومت اسلامی با موارد متعددی از مشکلات و اختلافات در خارج از کشور مواجه است ؛ برای نوسازی نظام مصمم شده است ؟اصطلاح " نوسازی نظام " نسخه ای است که خامنه ای از خیلی وقت پیش ، برای درمان بیماری کسانی که موی دماغش بشوند پیچیده است !
او این کلید را طبق قانون اساسی جمهوری اسلامی در دست دارد ؛ که با آن هر قفلی را که مایل باشد ببندد و یا آنرا باز بکند ! با همین کلید بود که قفل احمدی نژاد را باز کرد و به او قدرت داد ؛ و حالا هم مصلحت خودش ایجاب می کند که با همان کلید قفل رئیس جمهوری را ببندد و به قول خودش به نوسازی نظام برخیزد !هنوز نیمی از دوره دوم ریاست جمهوری احمدی نژاد باقی مانده است ؛ اما آیت الله خامنه ای به صراحت از حذف پست ریاست جمهوری می گوید !زمزمه های این کار ، مدتی است که در میان سیاستگزاران جمهوری اسلامی آغاز شده است ؛ چنانچه چندی پیش یکی از نمایندگان مجلس شورای اسلامی ، به نام حمید رضا کاتوزیان ، در جریان کشمکش های لفظی میان هواداران خامنه ای و طرفداران احمدی نژاد ، در یکی از سخنرانی های پیش از دستور مجلس عنوان کرد : " در میان صاحب نظران سیاسی نظریه ای مطرح است ؛ که با توجه به این که کشور ما از نعمت ولایت فقیه و مقام رهبری برخوردار است ؛ نیازی به وجود رئیس جمهور در کشور نیست . " !
دهن کجی های احمدی نژاد به تصمیمات خامنه ای بعد از انخابات جنجالی 88 ، و اختلافات میان این دو بر سر انتصابات مصلحی و مشائی در پست هائی که داشتند ؛ موضوع تمرد های رئیس جمهور از دستورات رهبری و تصمیمات او را ، وجود مبارزه ای جدی میان این دو قطب اصلی حکومت اسلامی ساخته است . ضمن آنکه احمدی نژاد و یارانش ، با توسل به موضوع ارتباط ایشان با امام دوازدهم شیعیان ، بر نقش روحانیت در رژیم اسلامی ، تأثیری منفی از بی توجهی امام زمان به روحانیون ، و توجه خاص او به احمدی نژاد و طرفدارانش را عنوان می کند ؛ روحانیت جمهوری اسلامی را بر آن داشت ، که تا دیر نشده و اختیارات روحانیون مورد هجوم احمدی نژاد و امام زمانش قرار نگرفته است ؛ جهت پیشگیری نمودن از چنین تضعیف شدنی ، تدبیری بیندیشند و او را از میدان به در کنند .
طبق قانون اساسی جمهوری اسلامی هم ، این عمل یعنی حذف رئیس جمهور در شرایط مقتضی و اضطرای ، از وظایف رهبر جمهوری اسلامی است . همانطوری که رهبر قبلی انقلاب خمینی هم ، در مورد اولین رئیس جمهوری حکومت اسلامی ابوالحسن بنی صدر هم چنین نمود ؛ و وی را با آنکه با آراء اکثریت مردم به این مقام رسیده بود ، از ریاست جمهوری کشور حذف نمود. بنابراین امکان تحقق این امر در هر لحظه وجود دارد ؛ اما چرا خامنه ای برای انجام دادن این عمل ، اینقدر این دست و آن دست می کند ؟ سخنی است که نکات دیگری را بیان می دارد .اگر خامنه ای هم مانند خمینی ، دستور عزل رئیس جمهور را صادر بکند ؟ دلائل اختلافات خودش با احمدی نژاد ، برای صدور چنین دستوری کافی نیست ؛ چون که این امر یک مورد شخصی است و ربطی به مصالح کلی کشور و حکومت اسلامی ندارد .
پس رهبر انقلاب ناگزیر است ، که با در دست داشتن ادله کافی و محرز ، چنین اقدامی را به عمل بیاورد . دلائل لازم را هم خود محکوم ( محمود احمدی نژاد ) ، با بیان لاطائلاتش در مجمع عمومی اجلاس سالانه سازمان ملل متحد ، و با نمایشات غدر قدرتی ریاست خودش ، در اختیار رهبری انقلاب قرار می دهد . خامنه ای هم می تواند با عنوان نمودن نکات بالا و اعلام این که وی در مورد بیان این مطالب هیچ مشورتی با او نداشته است ؛ با استفاده کردن از گفتار های بی ربط احمدی نژاد در آن مجمع ، و به خطر انداختن مصالح کشور و حکومت اسلامی ، وی را از مقامش خلع نموده و با یک تیر دو نشان را هدف قرار داده و بزند ! مشهور است که خامنه ای فردی انتقامجو است ؛ براین اساس او با برکناری احمدی نژاد از پست ریاست جمهوری ، ضمن آنکه از وی انتقام دهن کجی هایش را خواهد گرفت ؛ به امت اسلامی هم نشان خواهد داد ، که رهبر به غیر از منافع ملی مردم ، به هیچ چیز دیگری نمی اندیشد !
نکته مهم دیگر هم این است ، که چندی پیش احمدی نژاد به گونه ای مبهم ، از در اختیار داشتن هزار و چهار اسناد مهمی که از سیصد و چهل و دو تن از مسؤلان کشور در دست دارد ؛ اشاره ای تهدید آمیز به مخالفان خودش را داشته است . بی تردید وی این مدارک را برای خنده جمع آوری نکرده ؛ بلکه منتظر است که با بروز کوچکترین اتفاق نا خوشایندی برای او و ریاست و یارانش ، همه آن اسناد را در جوامع بین المللی و نزد ملت ایران مطرح خواهد ساخت .
خامنه ای خود به این موضوع خطر آفرین برای جامعه اسلامی واقف است ؛ به همین دلیل هم به دنبال راهی منطقی می گردد تا احمدی نژاد را به طور قانونی از سر راه بردارد ! راه منطقی و قانونی هم مجوزی است که قانون اساسی جمهوری اسلامی در اختیار او قرار داده است . اما نکته مهمتر از همه اینها ، موضوع حملات احتمالی نظامی کشورهای عربی که در رأس آنها عربستان سعودی به پشتیبانی آمریکا خواهد بود می باشد . موردی که با رفتارهای ناپسند جمهوری اسلامی در داخل و خارج از کشور ، بهترین بهانه را برای بروز چنین رخداد خطرناکی به دست آنان می دهد ؛, و بار مشکلاتش را ملت بی دفاع ایران باید بر دوش بکشند .
این نظام و همه مسؤلانش فاسد می باشند و نسبت به ملت ایران خائن هستند . اینها به تنها چیزی که نمی اندیشند موضوع مصالح ملی در کشورمان است. سیاست " نوسازی نظام " و حذف ریاست جمهوری و جایگزینی آن با نخست وزیر، هیچ دردی از مردم را دوا نمی کنند . چرا که این ملت مظلوم از کلیت حکومت اسلامی در عذاب است و حضور ایشان را مایه ننگی برای خود می داند .آقای رهبر ، بردن تقی و آوردن نقی مشکلی را حل نخواهد کرد ؛ لطف بفرمائید و دست این قوم فاسد و جابر خودتان را بگیرید و از کشور عزیز ما خارج شوید .
آقای خامنه ای ،آنچه را که ملت ایران نمی خواهند کل نظام متحجر و فناتیک جمهوری اسلامی شماست ؛ چون که در نطر مردم ایران ، شما و رئیس جمهور و نخست وزیرتان ، همگی از یک قماش هستید و تفاوتی با هم ندارید . " سگ زرد برادر شغال است " خواه رئیس جمهور باشد ، خواه نخست وزیر باشد ، خواه ولایت فقیه !
پائیز 1390 هلند
محترم مومنی روحیَ

هیچ نظری موجود نیست:

ارسال یک نظر