۱۳۹۰ مهر ۲۷, چهارشنبه

طبق امار رژیم 84درصد مردم دوباره ماهواره ها را راه انداخته اند

article picture


سخنگوی کمیسیون امنیت ملی مجلس آخوندی ، با استناد به گزارشی از فرمانده کل پلیس، اعلام کرده 16 درصد از خانواده هایی که مشتری ماهواره بودند، دیگر این برنامه ها راتماشا نمی کنند چون پلیس، کاسه و کوزه ماهواره را در خانه آنها به هم ریخته است.
به گفته کاظم جلالی، هفته جاری، احمدی مقدم فرمانده نیروی انتظامی جمهوری اسلامی نشستی را با اعضای کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی داشت ،تا درباره نتایج طرح جمع آوری ماهواره پاسخ دهد و گفته که 16 درصد کسانی که دیش ماهواره شان به دست پلیس افتاده، دوباره این ادوات را نصب نکرده اند.
اکنون سئوال اینجاست تعداد خانواده هایی که با برخورد پلیس، ماهواره هایشان را از دست داده اند، چند نفرند و چرا 84 درصد از آنان، مجددا، دم و دستگاه دیدار از برنامه های غیرمجاز را علم کرده اند؟این سئوالات در حالی شکل می گیرد که آمارمنتشر شده در باب تعداد بینندگان ماهواره در ایران، نجومی است. ماه گذشته، روزنامه شرق به نقل از مرکز افکار سنجی سازمان صدا و سیما، گزارشی را منتشر کرد که در آن نوشته شده بود 64 درصد از خانواده های ایرانی دارای ماهواره هستند. یعنی بیش از 45 میلیون نفر در کشور، به پای برنامه هایی می نشینند که قانون، آنها را دریافت ودیدنشان منع کرده است.
آمار کشفیات در شهرستانهای مختلف نیز نشان می دهد
نسبت دستگاه های کشف شده به جمعیت برخی از شهرها، با این درصد، متناسب است. به طورمثال، در شهر بناب از توابع آذربایجان شرقی که کمتر از 80 هزار نفر جمعیت
دارد، تنها در 6 ماه ابتدای امسال 13 هزار دستگاه دریافت امواج ماهواره ای کشف شده است.
این خبر را عیسی هاتفی فرمانده انتظامی بناب داده است. به بیان دیگر،اگر میانگین خانواده های این شهر 4 نفر محاسبه شوند، ماهواره در بیش از 65 درصدخانه های بناب، رفته است.
پلیس برخی از شهرهای دیگر مانند آمل نیز گزارش داده
کشفیات دستگاه های دریافت امواج، در سال جدید، 380 درصد بیش از مدت مشابه در سال گذشته است.
فوروم ایرانیان

هیچ نظری موجود نیست:

ارسال یک نظر