۱۳۹۰ مهر ۲۷, چهارشنبه

سگ ها و شغال ها

article picture
از آن جهت که نویسنده روشنفکر و آزادیخواه، محمدرضا پورشجری (سیامک مهر) در ساهچال ولایت فقیه اسیر و در بند است ، ما(پارس دیلی نیوز) هر روز یکی از مقالات روشنگرانه این وبلاگ نویس آزاد اندیش را باز پخش خواهیم کرد و امیدواریم دیگر رسانه های آزادیخواه نیز ، هر روز با انتشار نوشته های این وبلاگ نویس آزادیخواه پشتیبانی خود از این زندانی سیاسی و در دفاع از آزادی بیان را نشان دهند.
ماده ی ۱۹ اعلامیه جهانی حقوق بشر
هر فردی حق آزادی عقیده و بیان دارد و این حق مستلزم آن است که کسی از داشتن عقاید خود بیم و نگرانی نداشته باشد و در کسب و دریافت و انتشار اطلاعات و افکار، به تمام وسایل ممکن بیان و بدون ملاحظات مرزی آزاد باشد.
لطفا پتیشن برای آزادی  :سیامک مهر" وبلاگ نویس دربند ایرانی را اینجا امضا کنید.
امروز سه شنبه 26- مهر 1390 در چهارمین روز باز پخش مقالات روشنگرانه سیامک مهر ، وبلاگ نویس دربند ، نوشته کوتاهی با عنوان (سگ ها و شغال ها)راانتخاب کردیم که در زیر می خوانید:
از دوم خرداد هفتاد و شش به این سو، رویداد های جامعه در همهء حوزه هایش به گونه ای بود که توهم اصلاح جمهوری اسلامی را از ذهن ها برای همیشه زدود. و نه تنها این، که روشن ساخت طی این سال ها سگ های هار محافظه کار و شغال های حقیر اصلاح طلب دست در دست یکدیگر فقط و فقط به حفظ دکان اسلام اندیشیده و عمل کرده اند.
از آن سو، اروپای قرن نوزدهمی گدا صفت و دلال منش و دودوزه باز به کمک اسلام برخاسته و از به هم پاشیدن ام القرای جهل و نادانی اسلام به وحشت افتاده است. با تئوری نسبیت گرایی فرهنگی توجیهش می کنند، جایزه نوبل می دهند، دائماً با رهبران جمهوری اسلامی معامله می کنند، لاس می زنند...
اما این همه کور خوانده اند. ما ایرانیان بیشترین ستم را از اسلام دیده ایم و میان تمامی ملت های مسلمان دارای بیشترین استعداد برای بی ارزش کردن مقدسات و اوحام الهی(این اوحام جمع وحی است!) هستیم.
ایران از انقلاب مشروطه تا نهضت نفت و تا انقلاب 57، از شرق آسیا تا غرب آفریقا را تحت تاثیر قرار داده است. اما این بار اتفاق بزرگتر و فراگیرتری روی خواهد داد. باور های موهوم الهی به یک باره فرو خواهد ریخت، مسلمان ازقفس دروغ اسلام رها شده به بلوغ خواهد رسید. آخوند که همچون کرم روده به هستی مان چسبیده است دفع خواهد شد و همین ما سیفون را برایش خواهیم کشید.
این اتفاق مرگ آخرین بقایای دنیای کهن است. دنیایی که آخوند برای حفظش با بشر به جنگ برخواسته است.
سیامک مهر

پارس دیلی نیوز

هیچ نظری موجود نیست:

ارسال یک نظر