۱۳۹۰ تیر ۳, جمعه

تجمع تاکسی داران شاهرود مقابل فرمانداری

منبع حکومتی:شماری از تاکسی داران شاهرود در اعتراض به آنچه که مخالفت فرماندار با عدم افزایش نرخ کرایه عنوان می کردند در مقابل فرمانداری این شهرستان تجمع کردند....


سایت حکومتی البرز نوشت:به گفته تجمع کنندگان اخیرا شورای شهر شاهرود افزودن 250 ریال به نرخ کرایه را تصویب کرده است اما با مخالفت فرماندار مواجه شده است.

البته تاکسی داران خواستار افزودن 500 تا 600 ریال به نرخ کرایه ها بوده اند که شورای شهر تنها با 250 ریال موافقت کرده بود.

چند تن از تجمع کنندگان به خبرنگار البرز گفتند: یک راننده تاکسی به ازای ده ساعت کار روزانه 250 هزار تا 300 هزار ریال درآمد دارد که از این مبلغ 140 هزار ریال صرف هزینه سوخت خودرو می شود و با مبلغ باقی نمی تواند سایر هزینه های خودرو و زندگی شان را تامین کند.

پس از گذشت دو ساعت از این تجمع چند نفر از تاکسی داران به عنوان نماینده تاکسی داران به همراه مسئول تاکسیرانی شهرداری شاهرود برای مذاکره با فرماندار وارد فرمانداری شدند اما به دلیل عدم حضور فرماندار درخواستشان مبنی بر افزایش نرخ کرایه را با رییس اداره سیاسی فرمانداری مطرح کردند که وی نیز در پاسخ، تصمیم گیری در این خصوص را به تشکیل جلسه ای با حضور فرماندار در هفته آینده موکول کرد.

این تجمع که با حضور 50 تاکسی دار در ساعت 8:30 آغاز شده بود حوالی ساعت 13 با حضور بیش از 700 نفر پایان یافت.

شهر شاهرود دارای بیش از یک هزار و 200 دستگاه خودروی تاکسی درون شهری است.

هیچ نظری موجود نیست:

ارسال یک نظر