۱۳۹۰ تیر ۲, پنجشنبه

هفته آینده 7 نفر در قم تحت عنوان قاچاقچی اعدام می شوند

article picture

منبع حکومتی:دادستان عمومی و انقلاب قم از اعدام هفت نفر از قاچاقچیان در اوایل هفته آینده در قم خبر داد.


سایت حکومتی مهر:مصطفی برزگر گنجی قبل از ظهر پنج‌شنبه به مناسبت هفته قوه قضائیه در گفتگو با خبرنگاران از اعدام هفت نفر از قاچقچیان در اوایل هفته آینده در قم خبر داد و تصریح کرد: پرونده تمامی این افراد مربوط به سال های گذشته بوده است که امسال حکم آنها نهایی و اجرا می شود.

وی در خصوص جزئیات این پرونده ها گفت:‌ اوایل هفته آینده احکام اعدام پنج نفر از قاچاقچیان مواد مخدر صنعتی که تقاضای عفو آنها رد و حکم آنها قطعی شده به صورت یکجا در زندان مرکزی قم اجرا می شوند.

گنجی اضافه کرد: یکی از این افراد به جرم حمل 23 کیلو گرم هروئین و بقیه به جرم حمل سه،چهار و پنج کیلو گرم هروئین و کراک اعدام می شوند.


کشف محموله سنگین 400 کیلویی کراک در قم در سال گذشته

وی در خصوص صدور و اجرای حکم اعدام دو قاچاقچی دیگر بیان داشت: پرونده اعدام این افراد مربوط به بی نظیرترین و سنگین ترین محموله مواد مخدری است که تا کنون در قم کشف شده و مربوط به سال گذشته بوده است.

دادستان عمومی و انقلاب قم با بیان این که جرم این افراد مبادرت به قاچاق بیش از 400 کیلوگرم کراک جاسازی شده در ماشین آلات راه سازی بوده است، تصریح کرد: احکام اعدام آنها صادر و قطعی و تقاضای عفو آنان نیز رد شده است و اوایل هفته آینده اجرا می شود.

اجرای سریع احکام افراد قاچاقچی دستگیر شده در قم

وی در ادامه با بیان این که بر اساس زحمات همکاران و اعلام پلیس مواد مخدر ناجا، قم از مسیر ترانزیت مواد مخدر خارج شده است، اظهار داشت: برای این موضوع دلایل زیادی مطرح شده است که می توان به اجرای سریع احکام افراد قاچاقچی دستگیر شده، ناامن بودن قم برای افراد قاچاقچی، عدم اعطای مرخصی و زندان باز برای قاچاقچیان و ... نام برد.

هیچ نظری موجود نیست:

ارسال یک نظر