۱۳۹۰ تیر ۳, جمعه

رادان:مجوز داریم برای جمع آوری ماهواره وارد منازل (حریم خصوصی مردم ) شویم

article picture


پاسدار رادان، متهم جنایات کهریزک:طرح جمع‌آوري ماهواره‌ها با رعايت چاشني اخلاق در دست اجراست /مجوزهاي لازم براي ورود به منازل و ضبط ديش‌ها نيز اخذ شده است.


سایت حکومتی ایسنا:جانشين فرمانده نيروي انتظامي گفت: طرح جمع‌آوري ماهواره‌ها با رعايت چاشني اخلاقي در دست اجراست.
رادان گفت: ماهواره به عنوان كالاي قاچاق از گذشته تا امروز حفظ، نگهداري، استفاده و توزيع آن به عنوان جرايم محسوب شده است و با توجه به اينكه امروز دشمنان با هجمه‌هاي فرهنگي و با تحريك افكار عمومي مردم تلاش دارند كه پايه‌هاي نظام جمهوري اسلامي ايران را سست كنند، ما نيز در مقابل اين هجمه‌ها ساكت ننشسته و به جمع‌آوري تمامي ابزارهاي ماهواره‌اي كه در دسترس مردم است، خواهيم پرداخت.

وي به ايسنا گفت: در گذشته مردم از ماهواره به دليل اين كه شفافيت بيشتري در تصاوير ايجاد مي‌كنند، استفاده مي‌كردند كه خوشبختانه امروز با پيشرفت تكنولوژي در محصول ايراني شاهد آن بوده‌ايم که اين محصولات توانسته‌اند شفافيت تصاوير تلويزيون را بالا برده و شبكه‌هاي بيشتري را در اختيار مردم اين كشور اسلامي قرار دهند و ديگر نيازي به وجود ديش‌ها و ماهواره نيست.

رادان در خاتمه خاطرنشان كرد: نيروي انتظامي بر اساس قانون با تمامي كساني كه از ماهواره استفاده مي‌كنند برخورد قانوني خواهد كرد و مجوزهاي لازم براي ورود به منازل و ضبط ديش‌ها نيز اخذ شده است.

هیچ نظری موجود نیست:

ارسال یک نظر