۱۳۹۰ تیر ۲, پنجشنبه

فرمانده سپاه یاسوج با انتقاد از ترویج مکتب ایرانی :مجسمه آریوبرزن را تخریب کنید

article picture

منبع حکومتی:وی با انتقاد از نصب تندیس آریو برزن در یکی از میادین یاسوج و حذف نام شهیدان از برخی خیابان‌ها گفت: امروز دم اسب آریو برزن را مشرف بر تمثال مبارک شهیدان کرده‌اند که ضروری است دادستان کهگیلویه و بویراحمد دستور تخریب آن را بدهد.

آفتاب: فرمانده سپاه فتح کهگیلویه و بویراحمد با انتقاد از ترویج مکتب ایرانی به جای مکتب اسلامی گفت: گروه انحرافی و فتنه‌گران دو لبه یک قیچی هستند، گفت: این دو گروه دنباله‌رو سازمان منافقین و دشمنان قسم خورده ملت هستند که امروز در صدد حذف ارزش‌های اسلامی در کشور منتسب به شهیدان می‌باشند.


به گزارش خبرگزاری فارس از یاسوج، عوض شهابی‌فر صبح امروز در کنگره سرداران و 600 شهید شهرستان بویراحمد که در محل گلزار شهدای شهر یاسوج برگزار شد، اظهار داشت: آنچه که توطئه فتنه‌گران، منحرفین و استکبار جهانی را خنثی می‌کند خون شهیدان است.


فرمانده سپاه فتح کهگیلویه و بویراحمد ابراز داشت:‌ شهیدان ناظر بر همه کارها و اعمال هستند و باید به گونه‌ای رفتار کنیم تا روح آنها از ما شاد شود.

وی با بیان اینکه گروه انحرافی و فتنه‌گران دو لبه یک قیچی هستند، گفت: این دو گروه دنباله‌رو سازمان منافقین و دشمنان قسم خورده ملت هستند که امروز در صدد حذف ارزش‌های اسلامی در کشور منتسب به شهیدان می‌باشند.

شهابی‌فر افزود: منحرفین امروز به نام مکتب ایرانی با برپا کردن برنامه‌های رقص و مجالس آوازه‌خوانی در صدد حذف مکتب پویای اسلامی و جایگزین کردن مکاتب انحرافی هستند.

وی با انتقاد از نصب تندیس آریو برزن در یکی از میادین یاسوج و حذف نام شهیدان از برخی خیابان‌ها تصریح کرد: امروز دم اسب آریو برزن را مشرف بر تمثال مبارک شهیدان کرده‌اند که ضروری است دادستان کهگیلویه و بویراحمد دستور تخریب آن را بدهد.

وی با انتقاد شدید از برخی از مسئولان استان اظهار داشت: میلیاردها تومان در این استان از گذشته تاکنون برای ساختن طرح‌های مختلف خرج شده در حالیکه یک ریال برای شهیدان و زنده ‌نگه ‌داشتن یاد آنها خرج نمی‌شود که این خود مصیبتی بزرگ است.

این فرمانده ارشد سپاه ابراز داشت: تا دست ما به ولایت وصل است شکستی برای انقلاب متصور نمی‌شود و این منحرفینی که به خاطر پست و مسئولیت برای سرنگونی دولت انقلابی به جادو و جنبل متوسل می‌شوند باید بدانند که آرزویشان را به گور خواهند برد.

هیچ نظری موجود نیست:

ارسال یک نظر