۱۳۹۰ خرداد ۳, سه‌شنبه

افزایش تعداد کشته شدگان انفجار پالایشگاه آبادان

article picture


پیگیریهای خبرنگار مهر نشان می دهد که تعداد کشته شدگان حادثه امروز در پالایشگاه نفت آبادان به چهار نفر افزایش یافته است. این در حالی است که مهربان مدیرعامل پالایشگاه نفت آبادان در گفتگو با بخش خبری 14 تلویزیون مدعی شد که تعداد کشته شدگان این حادثه تنها یک نفر است.

به گزارش مهر، تاکنون مداوای 13 نفر از مجروحان به صورت سرپایی انجام شده است. تعداد مجروحان بستری شده این حادثه هنوز به طور رسمی اعلام نشده است اما گزارشهای غیر رسمی از مجروحیت و سوختگی شدید بیش از 20 نفر حکایت دارد.


در حال حاضر محدوده یک هاله و توده هوا سیاه رنگ در سطح پالایشگاه آبادان در حال کوچکتر شدن است و پیش بینی می شود تا ساعات آینده به طور کامل از بین برود.

در همین حال در ساعات اولیه حادثه در پالایشگاه ابادان یک توده گاز در سطح شهر آبادان پراکنده شده بود که در شرایط فعلی انتشار این توده گاز سمی به طور کامل از بین رفته است.

هم اکنون فضای شهر آبادان و خرمشهر کاملا عادی بوده ضمن انکه با حضور مسئولان دستگاههای مختلف در سطح پالایشگاه نفت دلایل اصلی بروز این حادثه در مرحله کارشناسی و بررسی است.

مسئولان شرکت ملی پالایش و پخش فرآورده های نفتی از بازسازی کامل واحدهای آسیب دیده پالایشگاه نفت آبادان تا 15 روز آینده خبر داده اند.

هیچ نظری موجود نیست:

ارسال یک نظر