۱۳۹۰ خرداد ۵, پنجشنبه

جنگ گرگ های درنده ، باند احمدی نژاد:مصباح و جنتی قم را هم نمی‌توانند اداره کنند

article picture


سایت «جوان آنلاین» نوشت که یکی از نزدیکان احمدی‌نژاد در واکنش به حملات محمدتقی مصباح یزدی و احمد جنتی به دولت دهم گفته که آن‌ها حتی توان اداره شهر قم را هم ندارند، چه برسد که این‌گونه حرف بزنند.
سایت دیگربان ، نزدیک به اصلاح طلبان حکومتی ، نوشت:مصباح یزدی و جنتی دو روحانی بلند‌پایه‌ حامی علی خامنه‌ای هستند که تا چندی پیش از هواداران سرسخت احمدی‌نژاد به شمار می‌‌آمدند و در حال حاضر به یکی از جدی‌ترین منتقدان وی تبدیل شده‌اند.
این دو روحانی در هفته‌های اخیر به طور مستقیم گزارش‌ها درباره توسل دولت دهم به رمالی و جن‌گیری را تائید کرده و گفته‌اند احمدی‌نژاد از سوی اسفندیار رحیم‌مشایی «تسخیر» شده است.
آن‌طور که «جوان‌آنلاین» نوشته٬ این فرد نزدیک به احمدی‌نژاد {اسفندیار رحیم‌مشایی} با اظهارات خود «پرده دیگری از روحانیت ستیزی خود را به نمایش گذاشته است.»
این سایت نوشته که تیم محمود احمدی‌نژاد «معارضه و تاختن با روحانیت را به عنوان یک راهبرد در دستور کار خود قرارداده و در این مسیر از هیچ کوششی فرو گذار نیست.»
حامیان علی خامنه‌ای می‌گویند که تیم احمدی‌نژاد اعتقادی به ولایت فقیه و روحانیت ندارد و برای حذف آن‌ها ار عرصه قدرت تلاش می‌کند.
احمدی‌نژاد سال‌هاست که از سوی روحانیون قم تحت انتقاد‌های شدید قرار دارد و رابطه‌اش با مراجع تقلید تیره است.
رئیس دولت دهم قصد دارد پنجشنبه این هفته به قم سفر کند٬ اما گروهی از حامیان خامنه‌ای از وی خواسته‌اند در این سفر اسفندیار رحیم‌مشایی را با خود نیاورد.
این در حالی است که «جوان آنلاین» نوشته رحیم‌مشایی تلاش می‌کند در این سفر احمدی‌نژاد را همراهی کرده و در قم تنش‌هایی ایجاد کند.
 دگربان

هیچ نظری موجود نیست:

ارسال یک نظر