۱۳۹۰ خرداد ۳, سه‌شنبه

در باره مینا شهروند وبلاگ نویس زندانیگزارش دریافتی :با سلام من ....از بستگان مینا شهروند وبلاگ نویس زندانی هستم. قبلا در خصوص بازداشت و بی خبری از مینا شهروند اطلاع رسانی کرده بودید. آخرین اخباری که در این مدت از طریق خانواده بدست اوردیم به قرار زیر است:
طبق اطلاعاتی که خانواده مینا بدست آورده اند مینا در سلول انفرادی بند اطلاعات سپاه نگهداشته میشود. تاکنون هیچگونه اجازه ملاقاتی به خانواده نداده اند. وضعیت سلامتی مینا اصلا خوب نیست. هفته پیش پس از مدتها پیگیری و گریه و زاری و التماس مادر مینا عاقبت اجازه دادند که مینا از زندان با خانواده تماس بگیرد. مینا در تماسش گفته بود دچار بیماری قلبی و تنفسی شده است. خانوده شدیدا نگران هستند چندین بار مکررا به دادسرای انقلاب مراجعه کرده و نسبت به وضعیت سلامتی مینا اظهار نگرانی کردند. مقامات دادسرای انقلاب به خانواده گفته اند که اتهام مینا تبلیغ و فعالیت علیه نظام و ارتباط با گروههای اپوزیسیون در خارج است. در عین حال به خانواده مینا هشدار داده اند که هرگونه تماس شما با رسانه های ضد انقلاب در خارج میتواند عواقب بدتری برای مینا و خانواده داشته باشد.
شایان ذکر است که وبلاگ مینا یک ماه قبل از دستگیری اش در اذر ماه ۸۹ با حکم دادستانی فیلتر شده بود. مینا در ۱۴ بهمن ۱۳۸۹ در منزلش دستگیر شده و هنگام دستگیری کلیه لوازم شخصی و کامپیوتر و تعدادی کتاب، یادداشت ها و دفتر های شخصی او تعدادی سی دی را با خود برده بودند. بعد از این یورش مامورین اطلاعات در تاریخ ۷ اردیبهشت به منزل دوست مینا نیز یورش برده وکامپیوتر و وسایل شخصی وی را نیز با خود برده بودند. خوشبختانه مامورین موفق نشده بودند او را دستگیر کنند.
اگر هر اطلاعات دیگری لازم دارید ما را مطلع کنید
مرسی ....
پارس دیلی نیوز :نام و مشخصات ارسال کننده خبر جهت امنیت وی پیش ما محفوظ است.
http://parsdailynews.com/81054.htm
 

هیچ نظری موجود نیست:

ارسال یک نظر