۱۳۹۰ اردیبهشت ۱۶, جمعه

خودکشی و مرگ یک پرستار جوان که به بهانه عدم رعایت حجاب اخراج شده بود

article picture


حاکمیت استبداد دینی واپسگرا، حالا دیگر جان زنان جوان را نیز می گیرد. پرستار جوانی به دلیل نوع پوشش از کار اخراج می شود و بدلیل عدم امکان بازگشت به کار دست به خودکشی می زند.
جهان زن :مسئول این حادثه دلخراش و این مرگ جانگداز، حاکمیت اسلامی است که آزادی پوشش را نیز از همگان سلب کرده است. تاریک اندیشان هر روز به فکر این هستند که چگونه فشار بر زنان و مردان کشور را افزایش دهند و در این رابطه تحت فشار قرار دادن زنان چه در خیابان، چه در اداره و محیط کار و چه در دبیرستان و دانشگاه به یکی از مشغولیت های روزمره ی یک عده عقده ای تبدیل شده است. باید که این بساط تاریک اندیشی و استبداد را برچید.
منبع حکومتی:پرستار جوانی که به دليل عدم رعايت حجاب اخراج شده بود، با قرص برنج خودکشی کرد
يکی از پرستاران بيمارستان امام حسين به دليل اخراج از کار با خوردن قرص برنج خودکشی کرد. پيگيري های خبرنگار ما نشان می دهد به دنبال اخراج آ. پرستار شاغل در بيمارستان امام حسين و بی نتيجه ماندن پيگيري هايش برای بازگشت دوباره به کار باعث شد وی با خوردن قرص برنج دست به خودکشی بزند .
با انتقال فرد مذکور به بخش اورژانس بيمارستان امام حسين پزشكان و همکارانش بلافاصله تلاش براى نجات جان وی را آغاز كردند اما تلاش همکاران وی برای نجات جانش نتيجه نداد و او به خاطر شدت مسموميت جان سپرد.اين حادثه موجی از ناراحتی را در اين بيمارستان در پی داشته است.
شنيده ها حاکی از آن است که علت اخراج اين پرستار عدم رعايت پوشش مناسب و بدحجابی بوده است . پيگيريهای خبرنگار ما از مسئولان بيمارستان امام حسين برای کسب علت اين حادثه و دليل اخراج پرستار بی نتيجه بوده و بعضا با تهديدهايی هم همراه بوده است.
گفتنی است قرص‌های برنج به منظور حفظ و نگهدارى برنج در انبارها و جلوگيرى از تخريب آن‌ها توسط حشرات و همچنين دفع آفات ساير غلات انبار شده استفاده مي‌شود‌. به براساس اين گزارش، امروزه به دليل موجود بودن‌ اين قرص‌ها در منازل و دسترسى آسان،‌ به عنوان وسيله‌ايى براى خودكشى استفاده شده و جوانان با درگيري‌هاى بسيار جزيى به خوردن اين قرص‌ها اقدام مي‌كنند‌.
آخرین نیوز

هیچ نظری موجود نیست:

ارسال یک نظر