۱۳۹۰ اردیبهشت ۱۴, چهارشنبه

بیانیه دانشجویان دانشگاه بوعلی سینا همدان برای 25 اردیبهشت

article picture

در راستای فراخوان برای اعتراض در 25 اردیبهشت بعد از دانشگاه تهران و امیر کبیر دانشجویان بوعلی سینا همدان هم بیانیه دادند و از همه خواستند در این اعتراض سراسری شرکت نمایند.متن بیانیه:در کنار دانشجویان امیرکبیر و تهران 25 اردیبهشت اعتراض خواهیم کرد.

به نام آزادی

جنبش های آزادی خواهانه ی دانشجویی در طول قرن اخیر همواره روح تازه ای به پویایی و حرکت های مردمی بخشیده است. در این فضای خفقان و نا امیدی در میان قشر های مختلف جامعه , دانشجویان می توانند به عنوان موتور محرک بار دیگر امید را به جامعه خسته از استبداد تزریق کنند. متاسفانه بعد از انتخابات سال 88 و اتفاقات بعد از آن فضای خفقان بیش از پیش بر دانشگاههای سراسر کشور و بالطبع بر دانشگاه بوعلی سینا حاکم گشته است.

ما, جمعی از دانشجویان سبز دانشگاه بوعلی سینا همدان از تمامی دانشجویان و اساتید آزادی خواه این دانشگاه می خواهیم با دانشجویان دانشگاه تهران و امیر کبیر همراه شوند و در روز 25 اردیبهشت به این حرکت اعتراضی پیوسته و کلاسهای درس را تعطیل کنند.

همچنین از فعالین دانشجویی با گرایشهای سیاسی و فکری مختلف و دانشجویان سبز این دانشگاه درخواست میکنیم با توجه به امنیتی بودن شدید فضای این دانشگاه و احاطه کامل نیرو های امنیتی دانشجویان دیگر را به هر طریق ممکن از این حرکت اعتراضی آگاه سازند. از دانشجویان سایر دانشگاههای کشور هم درخواست می کنیم به این حرکت اعتراضی بپیوندند.امیدواریم با حمایت دانشجویان سراسر کشور در این روز سکوت مطلق دانشگاه را فرا بگیرد!


جمعی از دانشجویان سبز دانشگاه بوعلی سینای همدان - 14 اردیبهشت 

پارس دیلی نیوز


هیچ نظری موجود نیست:

ارسال یک نظر