۱۳۹۰ اردیبهشت ۱۲, دوشنبه

۶ دانشجوی دانشگاه سوره ممنوع الورود شدند
نام داشنجویان عبارت است از: ناهیتا صفرنژاد، راحیل عبدالکریمی، علی رضا رضایی اقدم، علی غریب دوست، عباس جمالی و نوید ایزدیار ممنوع الورود شده و دانشجویان دانشگاه سوره با صدور بیانیه ای اعلام کرده اند که دوشنبه ۱۲ اردیبهشت ۱۳۹۰ در حمایت از این دانشجویان در حیاط دانشگاه تحصن خواهند کرد.
به گزارش دانشجو نیوز، در بخشی از این بیانیه خطاب به دانشجویان ممنوع الورود آمده است،«دوستان خوب مان، آناهیتا صفرنژاد، راحیل عبدالکریمی، علی رضا رضایی اقدم، علی غریب دوست، عباس جمالی و نوید ایزدیار ما در حمایت از شما فردا دوشنبه ۱۲ اردیبهشت ساعت ۹:۳۰ صبح با تجمع و تحصن در حیاط دانشگاه از شما حمایت می کنیم و حق مسلم و قانونی شما یعنی حق قانونی تحصیل را به شما باز خواهیم گرداند»
در بخش پایانی بیانیه نیز دانشجویان با تاکید بر پادگان نبودن دانشگاه آورده اند: « تا زورگویان بدانند که دانشگاه پادگان نیست و خانه ظلم دیگر توان سرکوب را ندارد و دیر یا زود نابود خواهد شد»
متن کامل این بیانیه که به گزارش وب‌سایت دانشجونیوز به شرح زیر است:
“چهارشنبه ۷ اردیبهشت حیاط دانشگاه سوره شاهد حضور چشم گیر دانشجویان معترضی بود که با نظامی گری در دانشگاه مخالفت کردند و از مسولان حراست خوستند تا به برخورد های فرا قانونی پایان دهند. حضوری که تمام خبرگزاری ها و فعالان دانشجویی را به بهت وا داشت. در آن روز با شکوه ما با هم پیمانی بستیم، که در کنار هم خواهیم ماند و ذره ای از خواسته هایمان عقب نخواهیم نشست.
حال مسولین دانشگاه با وقاهت تمام ۶ نفر از هم دانشگاهی های مان را ممنوع الورود کرده اند. باید به مسولین ثابت کنیم که ما از حق مسلم و طبیعی خود نخواهیم گذشت و تا آخزین لحظه خواسته های خود را مطالبه می کنیم. ما اجازه نمی دهیم با حمله رو به جلو به ما بی احترامی کنید و شان دانشجو را بیش از این زیر سوال ببرید.
دوستان خوب مان، آناهیتا صفرنژاد، راحیل عبدالکریمی، علی رضا رضایی اقدم، علی غریب دوست، عباس جمالی و نوید ایزدیار ما در حمایت از شما فردا دوشنبه ۱۲ اردیبهشت ساعت ۹:۳۰ صبح با تجمع و تحصن در حیاط دانشگاه از شما حمایت می کنیم و حق مسلم و قانونی شما یعنی حق قانونی تحصیل را به شما باز خواهیم گرداند. تا زورگویان بدانند که دانشگاه پادگان نیست و خانه ظلم دیگر توان سرکوب را ندارد و دیر یا زود نابود خواهد شد.
زنده باد جنبش دانشجویی
جمعی از دانشجویان دانشگاه سوره

دانشجونیوز

هیچ نظری موجود نیست:

ارسال یک نظر