۱۳۹۰ آذر ۲۹, سه‌شنبه

ایجاد شغل جدید برای گوسفندان ولایت :«كامنت‌گذاری پاک» در اینترنت

article picture
جنبش «كامنت‌گذاري پاك» هم راه اندازی می شود!
دبير ستاد احياي امر به معروف و نهي از منكر استان فارس گفت: به منظور مقابله نرم با سايت‌هاي آلوده در حوزه‌هاي سياسي، اخلاقي و ديني، ستاد امر به معروف و نهي از منكر جنبش كامنت‌گذاري پاك را ايجاد مي‌كند.
آخوند عبدالرضا خوشنويس در گفت‌وگو با ایسنا گفت در نتيجه فعاليت سايت‌هاي ضدانقلاب و ضدديني فضاهاي آلوده‌اي ايجاد شده كه مقابله جدي را مي‌طلبد.
وي با اشاره به نقش اساسي فضاي مجازي و رسانه‌هاي ديجيتال در عصر حاضر گفت: در راستاي مبارزه نرم با فعاليت‌هاي سايت‌هاي آلوده، ستاد امر به معروف پس از اطلاع‌رساني، علاقه‌مندان را شناسايي و ساماندهي مي‌كند.
وي با بيان اين‌كه «اين طرح در مرحله شناسايي قرار دارد» افزود: پس از جذب نيرو آموزش‌هاي لازم در زمينه فناوري و بعد محتوايي به متقاضيان ارايه مي‌شود و پس از آن اين گروه با اهرم نظارتي و پايشي آغاز به كار مي‌كنند.
آخوند خوشنويس گفت: براي اجراي اين طرح 100 نفر در شيراز و 900 نفر در شهرستان‌هاي ديگر استان به كار گرفته مي‌شوند و با برنامه‌ريزي انجام شده تا پايان سال 300 هزار پست كامنت خواهيم داشت.
وی گفت: اگر در مقابل يك وبلاگ غيراخلاقي چند بار كامنت‌ ايجاد شود، خواه‌ناخواه تاثير آن به مراتب كمرنگ مي‌شود.

آخوند خوشنويس با تاكيد بر «ضرورت وب‌گردي پاك» گفت: مخاطبان اصلي فضاي مجازي را مسوولان، خانواده‌ها و كاربران اينترنت كه عموما قشر جوان هستند، تشكيل مي‌دهند. فضاي اينترنت هم تهديد است و هم فرصت و مسوولان با تخصيص اعتبار و حمايت‌هاي ويژه مي‌توانند از اين تهديد يك فرصت بالنده بسازند.
وی گفت : خانواده‌ها نبايد در برابر فضاي اينترنت بي‌خيال باشند و بين خود و فرزندان‌شان ديوار ايجاد كنند؛ چراكه اگر اين فضا را جدي نگيرند حجم تهديدها بيشتر مي‌شود.
آخوند خوشنویس گفت: كاربران به ويژه جوانان بايد مواظب وب‌گردي آلوده باشند؛ چراكه يكي از آلودگي‌ها جاذبه‌هاي جنسي كاذب است و خيلي از مسائل را قرباني مي‌كند.
وي گفت: ايجاد شبهات ديني، ترويج عرفان‌هاي وارداتي و منسوخ، سايت‌هاي سياسي آلوده كه دستاوردهاي انقلاب را زير سووال مي‌برد، از ديگر آلودگي‌هاي فضاي مجازي است.

هیچ نظری موجود نیست:

ارسال یک نظر