۱۳۹۰ آذر ۲۸, دوشنبه

article picture
هنوز از دلایل و انگیزه های این اقدام عجولانه شهردار قائم شهر اطلاع دقیقی در دست نیست اما آنچه مسلم است تعداد قابل توجه ای از اخراجی ها متاهل و دارای فرزند می باشند ./ اخراج این افراد در شرایطی صورت پذیرفت که پس از پایان ساعت اداری با فراخوانی تعداد زیادی از کارکنان به سالن اجتماعات شهرداری و چند سئوال و جواب کوتاه از سوی شهردار ، بیش از شصت نفر از آنان اخراج شدند.
شهردار قائم شهر در اقدامی عجیب و کم سابقه بیش از شصت نفر از کارکنان شهرداری را در کمتراز یک ساعت اخراج کرد .
به گزارش " شمال فردا " اخراج این افراد در شرایطی صورت پذیرفت که پس از پایان ساعت اداری با فراخوانی تعداد زیادی از کارکنان به سالن اجتماعات شهرداری و چند سئوال و جواب کوتاه از سوی شهردار ، بیش از شصت نفر از آنان اخراج شدند.
یکی حاظرین درباره سئوالات مطرح شده توسط شهردار قائم شهر به " شمال فردا " گفت : شهردار از یکایک کارکنان حاضر چهار سئوال نام ، نام خانوادگی ، چند سال سابفه و چه فردی شما را برای اشتغال در شهرداری معرفی کرده را مطرح و همان جا حکم به اخراج و یا ادامه کار می داد !

گفته می شود در میان اخراج شدگان فرزند شهید ، افراد تحصیلکرده و نیز افرادی با سابقه کار چهارو پنج ساله دیده می شوند .
هنوز از دلایل و انگیزه های این اقدام عجولانه شهردار قائم شهر اطلاع دقیقی در دست نیست اما آنچه مسلم است تعداد قابل توجه ای از اخراجی ها متاهل و دارای فرزند می باشند .
همچنین با توجه به لزوم ایجاد فرصت های جدید شغلی در استان ، به نظر می رسد حفظ شغل های ایجاد شده قبلی از ضروریات رسیدن به تعهدات اشتغال زایی در استان باشد .
بی تردید مدیران ارشد استان با اطلاع از اخراج فله ای بیش از ۶۰ نفر از کارکنان یک شهرداری ، آنهم در شهری که با بحران بی کاری و با بحران نساجی ها روبروست پیگیری لازم را به انجام خواهند رساند .
تلاش خبرنگار " شمال فردا " برای گفتگو با شهردار قائم شهر تا کنون بی نتیجه مانده است .
اخراج کارکنان شهرداری قائم شهر در حال بررسی می باشد
رئیس شورای اسلامی شهر قائم شهر در گفتگوی اختصاصی با شمال فردا با تایید اخراج دسته جمعی در شهرداری این شهر گفت : پس از اطلاع از موضوع اخراج تعدادی از پرسنل شرکتی شهرداری قائم شهر در جلسه روز گذشته شورا موضوع به اطلاع اعضاء شورای اسلامی شهر قائم شهر رسیده شد و اکثریت اعضای شورا در این خصوص اظهار بی اطلاعی نمودند و خواستار توضیحات شهردار در این خصوص شدند .
داریوش اسدزاده با بیان اینکه مشخص نیست که این افراد بر چه اساسی در گذشته در شهرداری مشغول به کار شده اند گفت : برای اعضاء شورا مشخص نشده است چه کسی و یا چه مجوزی این افراد را در شهرداری مشغول به کار کرده اند و پرداخت حقوق و مزایای آنان در طول مدت کارکردشان از چه ردیفی بوده است.
رئیس شورای اسلامی شهر با اشاره به حضور اعتراض آمیز تعدادی از این افراد از کار بیکار شده روز گذشته درساختمان شورا گفت : موضوع از سوی اعضای شورا در حال بررسی می باشد و در اولین فرصت نتیجه پیگیری های ما به اطلاع عموم خواهد رسید.

هیچ نظری موجود نیست:

ارسال یک نظر