۱۳۹۰ تیر ۲۶, یکشنبه

آخوند علم‌الهدی: ادامه برکناری‌ها در دولت جان خامنه‌ای را می‌گیرد

article picture


احمد علم‌الهدی امام جمعه مشهد با ابراز نگرانی از حذف حامیان علی خامنه‌ای در مراکز دولتی هشدار داد ادامه این «ضربات مهلک٬ جان» علی خامنه‌ای را خواهد گرفت.
به گزارش خبرگزاری فارس٬ آقای علم‌الهدی این مطلب را روز پنجشنبه (۲۳ تیر) در جمع گروهی از محافظه‌کاران در مشهد بیان کرده است.
امام جمعه مشهد از اینکه «در مراکز دولتی هرکس که دوستدار ولایت فقیه باشد در پایین درجه خدمتی قرار دارد» اظهار تاسف کرده است.
وی افزوده که «در این اماکن {دولتی} اگر کسی حرفی در تایید ولایت فقیه بزند، از کار بی‌کار می‌شود» که این فضا باید هرجه سریع‌تر شکسته شود.علم‌الهدی در بخش دیگری از سخنان خود علم‌الهدی انتخابات آتی مجلس را «مصیبت‌بارترین انتخابات طول تاریخ انقلاب» اعلام کرده است.
اظهارات این روحانی حامی خامنه‌ای یک روز پس از آنکه علی ثمری دبیر هیات عالی گزینش کل کشور به خاطر انتقاد از اسفندیار رحیم‌مشایی از سوی محمود احمدی‌نژاد کنار گذاشته شد٬ ایراد می‌شود.
احمدی‌نژاد در شش سال گذشته بسیاری از وزرا و مقام‌های دولتی را به خاطر انتقاد آن‌ها از اقدامات و مواضع رحیم‌مشایی از مقام خود برکنار کرده است.
احمدی‌نژاد دو ماه پیش نیز قصد داشت حیدر مصلحی وزیر اطلاعات را به خاطر اختلاف وی با رحیم‌مشایی از مقام خود برکنار کند که این تصمیم با مخالفت علی خامنه‌ای مواجه شد.
در پی مخالفت خامنه‌ای با برکناری مصلحی٬ احمدی‌نژاد ۱۱ روز در خانه نشست و حاضر به اطاعت از دستور رهبر جمهوری اسلامی نشد که این مسئله باعث بروز چنجال‌هایی در میان محافظه‌کاران شده است.
طی این مدت برخی از حامیان احمدی‌نژاد از سوی سپاه پاسداران دستگیر شده‌اند و احمدی‌نژاد هم در واکنش به این دستگیری‌ها گفته که ساکت نخواهد نشست.
دیگربان

هیچ نظری موجود نیست:

ارسال یک نظر