۱۳۹۰ تیر ۲۷, دوشنبه

تلفات پاسداران در درگیری با پژاک به ۱۰۸ کشته رسید


در حالی که نزیک به ٢۴ ساعت از آغاز حملات گسترده زمینی و هوایی سپاه پاسداران به کردستان عراق به منظور مقابله با نیروهای کرد اوپوزیسیون ایرانی میگذرد، نشانه ها حاکی از تلفات گسترده نیروهای جمهوری اسلامی در خاک کردستان عراق است به طوریکه تاکنون ١٠٨ پاسدار جمهوری اسلامی در این نواحی کشته و دهها تن زخمی شده اند

به گزارش بوف، در همین حال آتشباری گسترده در مناطقی از خاک کردستان ایران مانند سردشت، اشنویه و پیرانشهر کماکان ادامه دارد. در میان کشته شدگان تعدادی افسر بلندپایه سپاه نیز شناسایی شده اند. شمار کشته ها و زخمی های پژاک تا این لحظه ۶ نفر بوده است. فقط در روز گذشته ۵٣ پاسدار در نواحی کوهستانی کشته شده اند اما رژیم جرات نزدیک شدن به این نواحی و انتقال اجساد را ندارد.


صبح امروز وقتی رژیم با استقامت غیرقابل پیشبینی چریک های پژاک روبه رو شد ناباورانه از تروریستهای انصار الاسلام کمک گرفت و مزدورهای انصارالاسلام که تاکنون زیر چتر حمایتی جمهوری اسلامی به اعمال تروریستی در عراق مشغول بودند اینبار مستقیما در کنار سپاه پاسداران به روی نیروهای کرد آتش گشودند!


امروز ساعت ٩ به وقت محلی در منطقه قوتابان مزدوران جمهوری اسلامی درصدد عقب نشینی بودند که در دام نیروهای پژاک گرفتار شدند و ۴٠ تن از آنان کشته و شمار زیادی نیز مجروح شدند.و همچنین از منطقه بردناز گزارش میشود نیروهای سپاه پاسداران در کمین نیروهای گریلای کرد گرفتار شده و ١۵ تن از آنان کشته شدند.

از شهرهای پیرانشهر، و سردشت خبر میرسد که رژیم درحال جمع آوری نیروهای بیشتر برای حمله مجدد است. این در حالی است که پیشمرگان کرد اعلام کرده اند که تا آخرین نفر با حملات سپاه پاسداران مقابله خواهند کرد.

اشتراک
 

هیچ نظری موجود نیست:

ارسال یک نظر