۱۳۹۰ تیر ۳۰, پنجشنبه

اعتراضات کردستانیان به حملات رژیم ایرانnarezayeti.kurd
تلاشهای رژیم ایران برای اشغال جنوب کردستان اعتراضات گسترده خلق کرد را در پی داشته است در این راستا کردستانیان مقیم استکهلم پایتخت سوئد از دقایقی پیش باتجمع در مقابل وزارت خارج کشور سوئد در استکهلم این جمهوری اسلامی را محکوم کردند همچنین با سازماندهی کمیته ‌پژاک در ایرلند کردستانیان به ‌مناسبت 88 مین سالگرد پیمان لوزان و محکومیت حملات ایران از دیروز به ‌مدت سه‌ روز دست به ‌اعتصاب غذا زده‌اند.
از دقایقی پیش با سازماندهی کمیته ‌پژاک در سوئد کردستانیان مقیم استکهلم در محکومیت حملات سپاه‌ پاسداران رژیم ایران به‌ جنوب کردستان و گریلاهای پژاک، مقابل وزارت خارجه ‌سوئد تجمع کرده‌اند.
از طرفی دیگر کردستانیان در دابلین پایتخت ایرلند با سازماندهی کمیته‌ پژاک به ‌مناسبت 88 مین سالگرد پیمان لوزان و محکومیت حملات ایران، از دیروز به ‌مدت سه‌ روز دست به‌ اعتصاب غذا زده‌اند.
درهمان راستا فردا جمعه‌ 22 جولای کردستانیان مقیم لندن ساعت 13 مقابل سفارت ایران تجمع خواهند کرد.
گفتنی است که ‌کردستانیان مقیم لندن در همان روز در اعتراض به ‌موضع ناجوانمردانه‌ حکومت ترکیه ‌در قبال پارلمانتاران کرد در شمال کردستان در ساعت 12 مقابل سفارت ترکیه ‌تجمعی برگزار خواهند کرد.
روز شنبه‌23 جولای نیز با سازماندهی کمیته ‌پژاک در وین پایتخت اتریش از ساعت 16 الی 18 در مقابل سفارت جمهوری اسلامی ایران تجمعی اعتراضی برگزار خواهد شد.

هیچ نظری موجود نیست:

ارسال یک نظر