۱۳۹۰ تیر ۲۷, دوشنبه

آخوند احمد خاتمی:طبابت زنان توسط مردان کثر شأن است

article pictureآیا این فرد جانی اصلا عقل در سر دارد یا خیر امری ست که روانپزشکان باید تشخیص دهند.
آخوند احمد خاتمی طی سخنان روز گذشتۀ خود گفت:«حضرت زهرا(س) در پاسخ سوالی از پیامبر فرمودند بهترین چیز برای زن این است كه نه مردی او را ببیند و نه او مردی را. معنای درست این سخن چیست؟ معنای آن این است كه بهترین كارها این است كه امور مربوط به بانوان به خود آن‌ها واگذار شود؛ این در شان جامعه اسلامی نیست كه بر روی تابلویی بنویسند كه آقای فلان متخصص بیماری زنان و ...!»
در خصوص تفکیک جنسیتی دانشگاهها نیز اضافه کرد :
«تفكیك جنسیتی با دین سازگارتر است یا این‌كه دختران یك طرف بشنیند و پسران یك طرف، بنده با عقل خودم و با 40 سال تحصیل در علوم دینی این را همراه با دین نمی‌بینم، مراجع بزرگوار ناراحتند.

* ما از ابتدا، دبستان، راهنمایی و دبیرستان دخترانه و پسرانه داشتیم كه این خوب است اما تا می‌رسند به دانشگاه پنبه و آتش را كنار هم می‌نشانند، شما چه فلسفه‌ای می‌توانید برای این موضوع پیدا كنید جز فرهنگ غرب تحلیل دیگری دارد. برخی‌ می‌گویند «اگر دختر و پسر را در كلاس هم جدا كنیم در بیرون با هم خواهند بود». این چه حرفی است كه برخی می‌گویند؟ اگر كاری كنیم كه حداقل یك ساعت معصیت نشود، بهتر نیست؟! ایده‌آل این است كه به سمت دانشگاه‌های دخترانه و پسرانه برویم، ایده ارزشمندی است و شدنی نیز هست.»
آیا این فرد جانی اصلا عقل در سر دارد یا خیر امری ست که روانپزشکان باید تشخیص دهند
آنچه مسلم است این شیپور جنگ رژیم جمهوری اسلامی علیه زنان، روزی نیست که گلوی خود را با تهدید و تحقیر زنان جامعه پاره نکند.
بی شک خودشان هم میدانند که این نظام فلاکت بار روی چه ستونهای پوسیده و لغزنده ای قرار دارد.
آری این کاخ نفرت در هم خواهد شکست و ما بر خرابه های آن جامعه ای نوین خواهیم ساخت
تا آنروز و برای تحقق آن روز ما زنان و مردان آزاده فریاد میزنیم
مرگ بر جمهوری اسلامی
زنده باد زندگی
زنده باد برابری
و شاه فریاد ما از این پس
زنده باد زنان مبارز ایران
سارا فنائیان، فیس بوک

هیچ نظری موجود نیست:

ارسال یک نظر