۱۳۹۰ دی ۱۳, سه‌شنبه

پوشیدن تی شرت در فرودگاه‌ها ممنوع !

article picture
به گزارش منابع خبری رژیم، پاسدار نبی‌الله حیدری پیش‌ازظهر سه‌شنبه در نشستی خبری در پاسخ به سئوال خبرنگار در مورد برخورد پلیس فرودگاه با زنان بدحجاب گفت: یکی از مطالبات مردم از جامعه تحقق امنیت اخلاقی است. در این بخش نگاه ناجا این است که با اعمال مجرمانه از جمله پوشیدن لباس مردانه و علایم ابتذال غربی برخورد شود. از نظر ما باید عفاف و حجاب در جامعه حفظ شود و متاسفانه مواردی که ما در کشور می‌بینیم در اروپا نیز وجود ندارد. آزادی در چارچوب قانون همیشه وجود دارد و هیچکس نمی‌تواند آن را سلب کند. پلیس فرودگاه از تردد افرادی که در فرودگاه‌ها لباس مردانه می پوشند و مانند مانکن‌ها تی‌شرت بر تن کرده و وضعیت خود را قبل از سفر اصلاح نمی‌کنند جلوگیری می‌ کند.
وی گفت:خوشبختانه 98 درصد مردم پوشش خوبی دارند و در کمتر از یک درصد اخلاق را زیر سئوال برده‌اند. افرادی که بخواهند با پلیس درگیر شوند یا وضعیت خود را اصلاح نکنند با آنها برخورد می‌شود. از نظر پلیس برترین حجاب چادر است که البته برخی از حجابهای دیگر مانند مانتو نیز کامل است.

برخورد با تی‌شرت‌های بدن‌نمای مردان
رئیس پلیس فرودگاه‌های رژیم در ادامه پاسخ به سئوال مهر افزود: مردان نیز هنگام سفر اگر تی‌شرت‌های چسبان یا دارای علایم غربی بپوشند از سفر آنها جلوگیری می‌شود.
پاسدار حیدری تاکید کرد:‌ متاسفانه اخلاق جامعه با ماهواره دچار ابتذال شده و با وجود اینکه 70 درصد جامعه متکی به خانواده است اما برخی‌ها با رواج ماهواره نهاد خانواده را هدف قرار داده‌اند. دشمنان باید بدانند که انقلاب ما با ماهواره از بین نمی‌رود.
حیدری در پاسخ به سئوال خبرنگار دیگری در مورد واردات چند تن مواد مخدر در فرودگاه خمینی این موضوع را قانونی دانست و افزود: براساس قانون بین‌المللی ایران یکی از 4 کشوری است که می تواند برای ساخت مرفین تریاک وارد کنند. سال گذشته نیز گفتیم که این مواد با نظارت بهداشت و توسط فردی که دارای مجوز بود وارد کشور شد.

هیچ نظری موجود نیست:

ارسال یک نظر