۱۳۹۰ دی ۱۵, پنجشنبه

پیام آقای کاظمینی بروجردی در آستانه انتخابات نمایشی

article picture
پیام آقای بروجردی در آستانۀ انتخابات نمایشی جهت انتشار و اطلاع عموم در اختیار "فعالین حقوق بشر و دمکراسی در ایران "قرار گرفته شده است . متن پیام به قرار زیر می باشد:
تقدیس می کنم خداوندی را که هرگز دینی بر آزار و اذیت مخلوقاتش نفرستاد،
سلام این بندی از درون حصارهای ایذائی بر میهن عزیز و به یغما رفته ام ، درود این پیشوای زندانی که هزاران روز در مرکز خشونت و قساوت استبداد به ظاهر مذهبی، جوانی و سلامتی و عمر خویش را از دست داد.
بر ملّت مظلوم و محروم و تحت عذاب دیکتاتوران مدّعی شریعت ، بار دیگر بازار رفراندوم نمایشی سیاست مداران آدم خوار، داغ گردید و همچون سنوات سابق، آراء دروغین را در دیگ شورای سانسوری نگهبان ، به جوش در می آورند و چند سال دیگر بر عصر خودکامگان بی وطن می افزایند و تاراج بیت المال را صورت قانونی می دهند و غارت اموال عمومی را بیلان حقوقی می کنند.
چگونه می توانند صفحات تاریخ معاصر این سرزمین پاک را با اکاذیب رسانه ای و شانتاژهای تبلیغی ، سیاه کنند در حالیکه تقویم نگاران زنده و فهیم در سراسر کشور آسیب دیده از مشتهای آهنین انحصار طلبان، تمام حقایق محسوس و وقایع ملموس را به جهانیان،منتقل می سازند.
انتخاباتی که با قیچی ولایت مطلقه فقیه ، برش داده شده و در کوره های آدم سوزی مراکز اطلاعاتی و امنیتی و نظامی، پخته گشته ، همچنان از جامعه فلک شده ما ، قربانی می گیرد و بر بقاء و دوام محاربین ایرانیان ، می افزاید.
به امید نابودی زورگویان
سیدحسین کاظمینی بروجردی
زندان اوین
دیماه 1390

هیچ نظری موجود نیست:

ارسال یک نظر