۱۳۹۰ دی ۱۷, شنبه

پخش نشريه جريان انحرافی در نماز جمعه تهران


سایت مشرق: در آستانه برگزاري انتخابات نهمين دوره مجلس شوراي اسلامي، توزيع برخي نشريات مشكوك در نماز جمعه ديروز تهران به صورت رايگان، مسئله‌اي سوال برانگيز است.
به گزارش خبرگزاري دانشجو ، روز گذشته و پس از برگزاري نماز جمعه تهران، تعدادي مجله با عنوان «هزاره سوم» كه تاريخ انتشار آنها تابستان سال 1385 بوده است و در آن مباحثي چون؛ جشن تيرگان و امرداد، موسيقي درماني! و ... مطرح شده، در برخي خيابان هاي اطراف نماز جمعه توزيع شد.
برخي از اين موارد ابهاماتي را پيرامون نويسندگان آن ايجاد مي كند. به عنوان مثال يك مورد از نقدهاي انجام شده درباره برنامه اي است كه در آن از سهيلا آرين، ايراني محجبه مقيم خارج از كشور دعوت شده بود. در اين نقد بر اين نكته تاكيد شده كه تجمل گرايي منافاتي با اسلام ندارد و اين نوع برنامه ها جوانان را از دين بري مي كند!
يا در مقاله ديگري با حمايت از دستور رئيس جمهور مبني بر حضور زنان در ورزشگاه ها، با به چالش كشيدن نظر مراجع، اين موضوع را با وضعيت استعمال دخانيات در كشور مقايسه و در جمله اي آورده است: «جاي ميرزاي شيرازي خالي!»
سوال اينجاست كه با وجود كاهش توزيع نشرياتي مانند «عبرت ها» كه متقاضي فراوان دارد، چه كسي مسئول كنترل توزيع نشريات مجهول الهويه است؟
با توجه به نزديكي انتخابات به نظر مي رسد عده اي درصدد استفاده از فرصت نماز جمعه به عنوان مكان تجمع مردم هستند.

هیچ نظری موجود نیست:

ارسال یک نظر