۱۳۹۰ آذر ۱۱, جمعه

لانه جاسوسی در لندن بسته شد، پخش شیرینی+عکس

article picture

واپسین ساعات فعالیت دیپلماتهای ایرانی در بریتانیا

بی بی سی:چشم ها امروز پنجشنبه، به دو ساختمان نمایندگی جمهوری اسلامی در لندن دوخته شده بود. یکی سفارت ایران در مرکز لندن و دیگری، کنسولگری و امور دانشجویی. امروز، آخرین روز کاری دیپلمات های ایرانی در لندن است. از نخستین ساعات امروز حتی پیش از شروع ساعت کاری، بسیاری از ایرانیان مقیم بریتانیا که یا مدرکی در کنسولگری داشتند و یا کار حقوقی ناتمامی را می خواستند به سرانجام برسانند مقابل ساختمان کنسولگری جمهوری اسلامی ایران صف کشیده بودند. از صبح امروز، بارها اتوموبیل هایی مقابل هر دو ساختمان توقف کردند که به نظر می رسید برای تخلیه وسائل آمده بودند. کارکنان سفارت هم بارها، در حالی که پوشه هایی با خود به همراه داشتند، از ساختمان بیرون آمدند. قرار است کلیه دیپلمات ها حداکثر تا ظهر روز جمعه، لندن را به مقصد تهران، ترک کنند.
یک ایرانی میهن دوست با خوشحالی از بسته شدن لانه جاسوسی رژیم در لندن، شیرینی پخش کرد.
یک ایرانی میهن دوست با پرچم شیر و خورشید نشان در حال پخش شیرینی به خاطر بسته شدن لانه جاسوسی رژیم در لندن

تصاویر از بی بی سی
..............
هواپیمایی ایران (هما) برای بازگرداندن دیپلمات های ایرانی به تهران، پرواز فوق العاده اختصاص داد

رادیو فردا:هواپیمایی ایران (هما) برای بازگرداندن دیپلمات های ایرانی از لندن به تهران، پرواز فوق العاده اختصاص داده است.
به گزارش ایرنا "حسن اسد" مدیر ایران ایر در لندن  اعلام کرد روز جمعه یک پرواز فوق العاده به فرودگاه هیتروی لندن میاید تا دیپلمات ها ی ایرانی را به تهران بازگرداند.
دولت بریتانیا در پی هجوم برخی از افراد بسیجی به ساختمان سفارت بریتانیا در تهران، سفارت خود را تعطیل کرد و به دیپلمات های ایرانی در انگلیس 48 ساعت فرصت داد تا خاک این کشور را ترک کنند.
پارس دیلی نیوز
 

هیچ نظری موجود نیست:

ارسال یک نظر