۱۳۹۰ آذر ۸, سه‌شنبه

بزل و بخشش سرمایه ملی مردم ایران برای چماقداران ولایت جنایتکار فقیه

پول نفت ایران بر سر سفره ساندیس خور های بسیجی می رود.
تصويب يك فوريت؛‌نيم درصد از افزايش درآمد فروش نفت در اختيار بسيج قرار مي‌گيرد
منبع حکومتی:نمايندگان مجلس شوراي اسلامي در جلسه‌ي علني صبح امروز(سه شنبه)، به يك فوريت طرح كمك به اجراي ماموريت‌هاي فرهنگي جوانان بسيج راي دادند كه در صورت تصويب نهايي آن هر سال معادل نيم درصد از محل افزايش درآمد فروش نفت در اختيار سازمان بسيج مستضعفين قرار مي‌گيرد.
به گزارش ايسنا،‌ به موجب ماده واحده اين طرح دولت موظف شد هر سال معادل نيم درصد از محل افزايش درآمد حاصل از فروش نفت و ميعانات گازي را قبل از واريز به حساب ذخيره‌ي ارزي و معادل ريالي آن را پس از واريز به خزانه در اختيار سازمان بسيج مستضعفين قراردهد.
در اين طرح همچنين آمده كه دولت بايد هر سال 10 درصد از اعتبارات بخش مربوط به جوانان را به منظور مقابله با چالش‌هاي منطقه‌اي و فرامنطقه‌اي جهت بست و گسترش بسيج در اختيار سازمان بسيج مستضعفين قرار دهد.

همچنين دولت موظف شد،10 درصد اعتبارات و كمك‌هايي كه هر سال در قالب امداد و نجات به سازمان‌هاي امدادي از جمله هلال احمر تخصيص مي‌دهد را به منظور ايجاد زير ساخت‌ها و اتخاذ ساز و كارهاي لازم در برنامه‌هاي دفاعي و بحران ( امداد و نجات )‌ دراختيار سازمان بسيبج مستضعفين قرار دهد.
عبدالحسين ناصري از طراحان يك فوريت اين طرح، با اشاره به بودجه‌ي 570 ميلياردي بسيج در طول سال گفت: آيا با اين بودجه‌ي قطره چكاني، بسيج توانايي انجام تكاليفي را كه بر عهده ي آن گذاشته‌ايم دارد يا اينها تكاليف مالايطاق است؟
عيسي جعفري به عنوان مخالف يك فوريت اين طرح گفت: در حالي كه 20 ميليون دلار از سوي آمريكا براي مقابله با بسيج اختصاص يافته ما مي‌خواهيم تنها نيم درصد به بسيج كمك كنيم.
ذاكر، نماينده‌ي اروميه نيز در دفاع از يك فوريت اين طرح گفت: اگر مي‌گوييم بايد از رهبري و بنيان گذار نظام دفاع كرد و معتقديم بسيج در اين راستا نقش ذوالفقار را دارد بايد اين ذوالفقار را صيقل دهيم و آن را جهت دفاع آماده كنيم.
به گزارش ايسنا،‌ اين طرح با 110 راي موافق ،9 راي مخالف و 20 راي ممتنع از مجموع 197 نماينده‌ي حاضر به تصويب رسيد.
پارس دیلی نیوز

هیچ نظری موجود نیست:

ارسال یک نظر