۱۳۹۰ آذر ۸, سه‌شنبه

حمله به سفارت انگلیس، اعتراف یک بسیجی:با نیروی انتظامی توافق کرده بودیم

article picture
یکی از اوباشان بسیجی رژیم فقیه با انتقاد از برخورد نیروی انتظامی با ارزل و اوباش بسیجی، اعتراف کرد که با نیروی انتظامی برای حمله به سفارت انگلیس توافق کرده بودند ، وی گفت: برخلاف توافقی که با نیروی انتظامی انجام داده بودیم، در هنگام خروج، برخی از دانشجویان ارزشی بازداشت شدند و عده‌ دیگری از دوستان ما نیز در حال حاضر در داخل باغ قلهک نگهداری می‌شوند.
تجمع تروریست های دولتی با بستن درب باغ قلهک توسط ماموران امنیتی پایان یافت
قانون نوشت:سخنگوی دانشجویان تسخیرکننده باغ قلهک، با حضور در جمع خبرنگاران، جزئیات این اتفاق را تشریح کرد.
به گزارش خبرنگار قانون از محل باغ قلهک، وی گفت:‌ حدود 150 نفر از دانشجویان ارزشی از دیوارهای باغ قلهک بالا رفتند تا آن را از دست بیگانگان خارج کنند.

این دانشجوی بسیجی با اشاره به اینکه ما در طول 8 سال دفاع مقدس، حتی یک وجب از خاک خود را هم به دشمن ندادیم، خاطرنشان کرد:‌امروز برای ما سنگین است که در تهران، ام‌القرای جهان اسلام، باغ به این بزرگی را را به انگلیس بدهیم.
وی با اشاره به ورود دانشجویان به باغ قلهک ادامه داد: وقتی وارد سفارت شدیم، کارمندان را در اتاقی جمع کردیم و ترتیبی اتخاذ کردیم که مترجم آنها نیز در آنجا باقی بماند. این دانشجو افزود: اجازه ندادیم دانشجویان خشمگین در ارتباط با دستگیرشده‌ها اقدام خارج از عرفی انجام دهند.
سخنگوی دانشجویان تسخیر کننده باغ قلهک، در ادامه تاکید کرد:‌ اسنادی از درون باغ قلهک به دست آمد که در روزهای آتی منتشر خواهد شد.
این دانشجوی بسیجی در تشریح آخرین وضعیت دستگیرشدگان اظهار کرد:‌ کارمندان دستگیر شده در باغ قلهک تحویل مقامات سفارت انگلستان شدند.
وی با انتقاد از برخورد نیروی انتظامی با دانشجویان بسیجی، گفت: برخلاف توافقی که با نیروی انتظامی انجام داده بودیم، در هنگام خروج، برخی از دانشجویان ارزشی بازداشت شدند و عده‌ دیگری از دوستان ما نیز در حال حاضر در داخل باغ قلهک نگهداری می‌شوند.
این دانشجو ادامه داد:‌ از زمانی که وارد باغ شدیم، ارتباطمان با مقامات نظام شکل گرفت و طبق صحبت‌هایی که داشتیم کارمندان و اسناد به دست آمده را در اختیار مقامات گذاشتیم و طبق آنچه به ما گفته شد، آماده شدیم باغ را ترک کنیم اما نیروی انتظامی به وعده خود عمل نکرد.
وی در پایان خاطرنشان کرد:‌ پیش از خروج از باغ بیانیه خود را قرائت کردیم که محور اصلی آن این بود که دانشجویان مسلمان زیر سلطه بیگانگان نخواهند رفت.
درب باغ قلهک بسته شد
در همین زمینه ایرنا گزارش داد: درب باغ قلهک بر روی دانشجویان بسته شده ولی تجمع اعتراض آمیز دانشجویان همچنان در این مکان ادامه دارد.
در حال حاضر درب باغ قلهک بسته شده و اجازه ورود افراد به این باغ داده نمی شود.
بر اساس این گزارش، یگان ویژه در مقابل باغ قلهک مستقر شده و هر لحظه بر تعداد آنان افزوده می شود.
برخی دانشجویان معترض همچنان در مقابل باغ تجمع کرده و شعار 'مرگ بر جاسوس انگلیسی 'و الله اکبر سر می دهند.
عصر امروز شماری از دانشجویان انقلابی مقابل سفارت انگلیس در تهران تجمع برپا کردند.
پارس دیلی نیوز

هیچ نظری موجود نیست:

ارسال یک نظر