۱۳۹۰ دی ۲۳, جمعه

مردم ایران در برابر شیطان بزرگ خامنه ای می ایستند/زندانی سیاسی كرد رضا بوکانیمردم ایران در برابر شیطان بزرگ خامنه ای می ایستند...(زندانی سیاسی رضا شریفی بوکانی)
متن پیاده شده پیام صوتی زندانی سیاسی رضا شریفی بوکانی که جهت انتشار در "اختیار فعالین حقوق بشر و دمکراسی در ایران" قرار گرفته شده است. پیام صوتی وی بزودی انتشار خواهد یافت. متن پیام پیاده شده صوتی این زندانی سیاسی به قرار زیر می باشد:
من یک زندانی سیاسی کرد،
ما زندانیان سیاسی در زندان رجایی شهر مشکلی با مسئولین زندان نداریم مشکل ما مسئولین زندان نیستد بلکه مشکل اساسی زندانیان سیاسی ، رژیم است که تا کی می خواهد به این وضعیت ادامه بدهد .جمهوری اسلامی با این شرایطی که در پیش روی دارد با این همه فشارها و تحریمها از سوی جهان غرب تا کجا می خواهد پیش برود که خوشبختانه به بن بست کشیده شده است.
تمامی سازمانها ، احزاب و گروهها و فعالین سیاسی ، مدنی،کارگری و غیره و همچنین بخشی از اصلاح طلب ها، انتخابات نمایشی را تحریم کرده اند چون انتخابات هیچ مشکلی را حل نمی کند بلکه مشکلات کنونی مردم را بیشتر می کند .

رژیم نه به حقوق شهروندان و نه به حقوق بشر و نه به میثاق ها و نهادهای بین المللی ارزشی قائل است .او فکر می کند با زندانی کردن مردم بیگناه ، اعدام و کشتار گره ای از مشکلات خود را باز می کند که این طور نیست. امیدوارم که مردم ایران و همه قومیت هایی که به آنها ظلم شده این را بدانند که 33 سال ظلم ، بیدادگری ، خیانت و شکنجه و اعدام های ناعادلانه بر مردم ایران روا رفت.من خوش بین هستم به اینکه همه احزاب ، سازمانها ،گروهها و تشکل های سیاسی در کنار مردم ایران هستند که برای نجات مردم ایران در برابر شیطان بزرگ خامنه ای می ایستند و جوانان این مملکت را از چنگ دشمنان رها می کنند و به امید روزی که ایران آزاد و آباد و سرزمینی دموکراتیکی داشته باشیم و حکومتی که به اصول آزادی بیان ، حقوق بشر ، آزادی مطبوعات و آزادی فعالان و احزاب سیاسی پایبند باشد و مردمان سخت کوش قومیت ها به حق و حقوق قانونی خودشان برسند .
مخصوصا مردمان کرد که 33 سال است زیر سلطه حاکمان خودکامه و استبدادگر جمهوری اسلامی ظلم ها و ستم های وحشیانه آنان روبرو بوده اند. همچنین کسانی که الان بیش از 11 سال است که در زندان هستند و هیج اقدامی در وضعیت پرونده آنان صورت نگرفته از جمله سعید ماسوری مبارز مجاهد ، افشین بایمانی ، خالد حردانی و غیره که سالهاست از سوی مسئولین برای آنها اقدامی انجام نگرفته است وهر چند که الان حدود 100 نفر از دوستان مسلمان اهل تسنن که فعال مذهبی هستند که در زندان رجایی شهر بسر می یرند که تنها به خاطر عقاید ، فکر و باورهایی که به اسلام دارند روانه زندان شده اند که اکثر آنها از هفت سال به بالا حکم دارند و عده ای هم به حکم اعدام و محارب محکوم شده اند .
چرا اعدام ؟ چون کشتن انسانها برای رژیم جمهوری اسلامی خیلی آسان است. به خاطر اینکه این عده یا این جماعت اهل تسنن مسلمان به اصول و شیوه خودشان نماز می خوانند و برایش مبارزه می کنند واقعا جای تاسف است که این رژیم پایبند به هیچ عقاید و باوری نیست.
متاسفم برای آقای خامنه ای که بارها ادعا کرده که اتحاد میان شیعه و سنی ، یک اتحاد نادری ست .ولی کاملا دروغ محض است فقط بین آنها تفرقه می اندازد که با همه آیین و مذهبی مشکل دارد هیج مذهبی را در ایران به رسمیت نمی شناسد بلکه دائم با آنها و گروههای مذهبی را روانه زندان می کند .
مسئولین رژیم که بی شرمانه ولایت فقیه را همان ولایت محمد نامیده که این ولایت، ولایت استبدادی است و حقی و ناحقی بوده و قانونی وجود داشته نان و ارزشهای انسانی بوده ولی ظلم و دروغگویی نبوده خیانت به مردم وجود نداشته .
من درود می فرستم به همه سکولارها ،مذهبی ها ،سازمانها و احزاب سیاسی ، دموکراسی خواهان و آزادی خواهان و فعالین حقوق بشر ، میثاق های بین المللی راهی برای نجات مردم ایران به دست بیاورند.
به امید آزادی همه زندانیان سیاسی
مرگ بر رژیم که به مردم ایران خیانت کرده است
رضا شریفی بوکانی زندانی سیاسی کرد
شهریور 1390

هیچ نظری موجود نیست:

ارسال یک نظر