۱۳۹۰ دی ۲۱, چهارشنبه

تجمع کارگران ویتانا به دلیل تعویق ۴ ماه حقوق در مقابل کارخانه

عضو سابق شورای اسلامی کار کارخانه ویتانا گفت: ۹۰ کارگر از ۳۰۰ کارگر شاغل در کارخانه ویتانا صبح امروز به علت عدم دریافت چهار ماه حقوق معوقه خود در مقابل درب ورودی این کارخانه تجمع کردند. 
برات زارع که از کارگران شاغل در این واحد تولیدی است در گفتگو با خبرنگار ایلنا گفت: کارگران این واحد برای حل مشکلات خود به همه مقامات و ارگان‌های مسئول نامه نوشته‌اند اما متاسفانه هیچ پاسخی شنیده نشده است. 
او ادامه داد: هم اکنون ۳۰ نفر از همکاران رسمی ما با سابقه ۲۰ الی ۲۷ سال از سوی مالک جدید این کارخانه، بدون هیچ دلیل موجهی اخراج شده‌اند. 
او گفت: این کارگران اخراج شده با وجود ۴حکم بازگشت به کار از سوی اداره کار اسلامشهر، هنوز از ورودشان به این واحد تولیدی ممانعت می‌شود.
او با اشاره به اینکه کارخانه ویتانا از واحدهای تولیدی پر سابقه کشور است، اظهار داشت: این کارخانه دارای فروش و تولید خوبی است وکارگران بصورت شبانه روزی در سه شیفت مشغول بکار هستند. 
او عنوان کرد: در یک قسمت مخروبه کارخانه اتاقی ساخته شده است تحت عنوان بازداشتگاه، و کارگران معترض به این اتاقک فرستاده می‌شوند و حق خروج ندارند تا ساعت کارشان تمام شود. 
این کارگر متعرض در خاتمه گفت: مسئولین به اعتراض این گروه از کارگران توجه کنند و به فکر احقاق حق کارگران این واحد تولیدی باشند. 

هیچ نظری موجود نیست:

ارسال یک نظر