۱۳۹۰ خرداد ۱۳, جمعه

جرئیات بیشتر در باره برخورد وحشیانه با مراسم سحابی


گزارش خبرنگار ما از تهران: لباس شخصی ها علاوه بر عروس مهندس عزت الله سحابی یکی از عروسان خانواده طالقانی را نیز دستگیر کردند و به کلانتری میدان نیلوفر بردند که هردوی آنان پس از چند ساعت آزاد شدند.
نیروهای امنیتی درب مسجد را بستند و افراد مسن را داخل مسجد زندانی نمودند و جوانان را با ضرب و شتم به داخل خودروهای نیروی انتظامی بردند و به نقاط نامعلوم منتقل کردند.
علاوه بر این نیروهای لباس شخصی پلاک خودروهایی را که برای شرکت در مراسم سحابی در خیابان سهرودی حاضر شده بودند می کندند. در این میان حتی پلاک چند خودروی آژانس که اقوام نزدیک سحابی را به مسجد آوردند هم توسط لباس شخصی ها کنده شد.
تعدادی از «مادران صلح» دستگیر شدند که با تاریکی هوا خبر رسید که آزاد شدند اما گزارش از ضرب و شتم آنان حین دستگیری ها خبر می دهد.
تعداد نیروهای لباس شخصی از تعداد شهروندانی که برای شرکت در مراسم به مسجد حجت بن الحسن آمده بودند بیشتر بودند. آنها با توحش هرکه را در مسجد بود می زدند.
در مصاحبه با یکی از دستگیر شدگان مشخص شد که او را به شدت مورد ضرب و شتم قرار داده بودند اما تقریبا تمامی دستگیر شدگان آزاد شدند.
تمامی مغازه ها وفروشگاه های خیابان سهرودی به اجبار مجبور به تعطیلی شدند.

وضعیت تهران در ساعت 22:30
در این ساعات تهران چهره امنیتی به خود گرفته و در تمام خیابان های اصلی نیروی انتظامی و ماموران لباس شخصی با موتور در حال تردد هستند.
پل سید خندان، خیابان پیروزی و فلکه صادقیه نقاطی هستند که نیروهای بسیج در این ساعت اقدام به بازرسی خودروها می کنند.

ایران پرس نیوز

هیچ نظری موجود نیست:

ارسال یک نظر