۱۳۹۰ بهمن ۴, سه‌شنبه

جلسه فوری خامنه ای با حضور شخص مصباح یزدی و مشاوران دینی؛ خامنه ای در اندیشه آغاز جنگ جهانی!


به گزارش خبرنامه ملّی ایرانیان از منابع اطلاعتی سپاه آنلاین مستقر در بیت رهبری امروز خبر از تشکیل جلسه فوری خامنه ای با حضور شخص مصباح یزدی ومشاوران دینی وی با مضمون استراتژی نظام دادند. نشست مذبور بعد از اقامه نماز ظهر اغاز وتا سه ساعت بطول انجامید. البته ناگفته نماند چهره های شاخصی نیز همچون حسن عباسی ، رحیم پور ازغدی وسادات حسینی حضور داشتند. موضوع جلسه دامن زدن به جهاد جهانی و گسترش بحران بین المللی و برقراری عدم ثبات در دول غرب و شرق به جهت فراهم آوردن زمینه های ظهور امام زمان بود.
در این جلسه تئوری جنگ و ایجاد بحران نظامی در ۵ قاره بررسی شد ولذا در پرتوی روشن شدن مواضع حکومت اسلامی سناریوی مداخلات خارجی و نظامی نیروهای حزب الله در ۵ قاره جهان “جنگ بر علیه کفار” مرور شد.همچنین خامنه ای با تلاوت این ایه از قران أذن للذین یقاتلون فی سبیل الله برای هم پیمانانش تصریح کرد: پروردگار طبق این آیه و نشانه ها امر بر جهاد علیه کفر کرده است و حال این وظیفه بر عهده ماست که با مدد و کمک امام عصر این مهم را به مقصود برسانیم.
در ادامه خطابه مجلس را حسن عباسی بر عهده گرفت و چندین و چند راهکار عملی را بشمرد:
۱٫ اتخاذ شیوه های خشن و تروریستی بر علیه شخصیتهای برجسته اسلام ستیز و ضد مذهب البته در سرتاسر گیتی.


۲٫ اقدام به برهم زدن نظم عمومی و تشویش اذهان عمومی با توسل به راه همیشگی و البته سنتی حکومت اسلامی نظیر بمبگذاری در اماکن متبرکه و مقدس و بلافاصه بعد از آن ادعای دست داشتن عوامل استکبار جهانی در صنعت تروریسم بین المللی.
۳٫ تحت فشارقرار دادن مولوی های سنی در ایران و تخریب چهره آنها درنظر جوامع عمومی
۴٫ اقدام به سند سازیهای دروغین برپایه غیر مستقل بودن و وابسته به عوامل خارجی نشان دادن بزرگان دینی کشورهای اسلامی دیگر.
۵٫ تایید حکم آغاز عملیاتها و تحرکات نیروهای حزب الله درکشورهای آفریقا ،آسیای جنوبی ،آسیای شرقی واروپا
۶٫ دامن زدن به شعله های اتش خشم مردم نا آگاه از امور منطقه علیه حکومت های ساقط شده چند کشور عربی که به تازگی تغییر ساختار حکومتی داده است.
۷٫ ایجاد عملیات روانی با استفاده از شبکه های خبری در قالب آسیب به باور مردم برعلیه جنایات دولت سوریه و متوجه کردن اذهان به سمت کشور بحرین .
۸٫ مانند تمام برنامه های پیشین حکومت مبنی بر تقویت حزب الله لبنان بیش ازپیش برای امادگی جهاد پیش رو
و بسیاری موارد دیگر!
در این میان رحیم پور ازغدی با اشاره به این که عوامل حزب الله وانقلابی ایران وجهان توانایی ایجاد اغتشاش در چند کشور مورد نظر را در زمان ظهور در چشم به هم زدنی را دارا هستند گفت: جمهوری اسلامی امروز در موضع قدرت است و دشمنان اسلام از این موضوع در حراسند وتعبیر چند روز گذشته خامنه ای را در مورد نبودن در موقعیت شعب ابی طالب وبودن درموقعیت بدر وخیبر را بهترین تعبیر در حال حاضر برای شناساندن مواضع نظام اسلامی به جهان دانست.مصباح یزدی با اتخاذ سیاست سکوت در برابر ادعاهای مطروحه در حاشیه جلسه چندین بار خامنه ای را سید خراسانی خطاب نمود واز ایشان خواهش کرد زمانی که زنده است چشمش
را به نور جمال مهدی موعود روشن نماید!!!
خبر نامه ملی ایرانیان

هیچ نظری موجود نیست:

ارسال یک نظر