۱۳۹۰ بهمن ۶, پنجشنبه

"مخالفان ولایت فقیه «مخالف خدا و امام زمان» بوده و از «مشرکان» هستند"

article picture

عبدالرضا رستگار٬ نماینده ولی فقیه در سپاه هرمزگان:
مخالفان ولایت فقیه مشرک هستند.
عبدالرضا رستگار٬ نماینده ولی فقیه در سپاه هرمزگان می‌گوید مخالفان ولایت فقیه «مخالف خدا و امام زمان» بوده و از «مشرکان» هستند و مردم باید کارهای خود را با شاخص‌های مورد نظر رهبر بسنجند.
دیگربان:به گزارش «خبرگزاری دانشجو» آقای رستگار روز چهارشنبه (پنجم بهمن) در جمع نیرو‌های مسلح هرمزگان این مطلب را بیان کرده است.
وی گفته است: «کسانی که با ولی فقیه مخالفت کنند با امام زمان خود مخالفت کرده‌اند و کسانی که با امام زمان مخالفت کنند با خدا مخالفت کرده‌اند و مشرک هستند.»
این روحانی افزوده است: «آنچه این انقلاب را تهدید می‌کند بی‌بصیرتی بعضی از خواصی است که به عنوان نیروی دشمن در جامعه فعالیت می‌کنند.»
۲۵ خرداد امسال نیز محمدرضا نقدی فرمانده بسیج مستضعفین گفته بود کسی که در مقابل «نظام ولایی» می‌ایستد از «شارب‌الخمر» و «فاسد‌ الاخلاق» هم بد‌تر است.
هشتم دی ماه نیز علیرضا پناهیان٬ نایب رئیس قرارگاه عمار اظهار کرده بود: «گوهر مرکزی حرف ما یک کلمه بیش نیست و آن ولایت فقیه است و نه انسانیت، عدالت و مفاهیم دینی.»
روحانیون نزدیک به علی خامنه‌ای طی دو سال گذشته تعاریف تازه‌ای از جایگاه ولایت فقیه ارائه کرده‌اند که در تاریخ شیعه بی‌سابقه است.

هیچ نظری موجود نیست:

ارسال یک نظر